Přestat kouřit v novém roce

Už vás dost kouří? Vaše oblečení smrdí, utratíte jmění za cigarety a opravdu nic nemáte a jen ztratíte zdraví? Řekneme vám, jak přestat kouřit přirozeným způsobem.

Chcete-li přestat kouřit, potřebujete náhradu, pokud nemáte velmi silnou „slabou vůli“ :) Existuje však jen velmi málo lidí, kteří mohou učinit toto rozhodnutí a prostě přestat kouřit. Zpočátku se také můžete cítit špatně, jedná se o závislost, závislost na nikotinu. Pokud ji její tělo nedostane, začne si ji nárokovat, ale musíte přežít.

Slunečnicová semínka

Jednou z přírodních náhrad, které vám mohou pomoci přestat kouřit, je slunečnice. Když cítíte touhu kouřit, sáhněte po slunečnicových semenech a začněte okusovat.

Kořen lékořice

Slunečnice nefunguje? Možná lékořice pomůže? Jde o jeho kořen, který má poněkud zajímavý vkus a můžete ho držet jako cigaretu. Můžete to zkusit :)

Zelenina a ovoce

Když máte chuť kouřit, jezte nějaké ovoce nebo zeleninu. Nejraději něco, co bude nějakou dobu jíst, jako mrkev. Počkejte, až ucítíte touhu po cigaretě, a až se znovu vrátíte, můžete oslovit novou zdravou svačinu. Můžete také hodit například kořen zázvoru. To nejen vyčistí tělo toxinů, ale také vám pomůže zhubnout. Samotná chuť je docela ostrá a intenzivní, ale musíte to zkusit.

Často si čistěte zuby

To je dobrý motivátor. Čerstvý dech je první věc, která přichází znatelně, když přestanete kouřit. Když máte chuť kouřit cigaretu, vyčistěte si zuby, použijte dentální nit nebo je vypláchněte ústní tekutinou. Nová vůně vás bude motivovat.

Přemýšlejte, co pro ně můžete koupit

Spočítejte si, kolik cigaret za měsíc kouříte. Spočítejte si, kolik to stojí a stanovte si cíl. Kupte si něco, co byste chtěli odložit přesně tolik peněz, kolik byste spálili. Nebo si dopřejte menší potěšení, například kino nebo nějaké oblečení. Cena motivuje :)

Zanechte Svůj Komentář