Nízkokarbohydrátová strava je cestou k štíhlé postavě

Mnoho lidí, kteří chtějí zhubnout, přemýšlí o výběru stravy. Dnes vám představíme dietu s nízkým obsahem uhlohydrátů, která vám pomůže dosáhnout dokonalé postavy. Zkoušel jsem to sám a mohu zaručit, že to funguje. Přidejte k tomu zdravé stravovací návyky a kilogramy zmizí jako okouzlené :)

Sacharidy jsou zdrojem energie, kterou tělo ve skutečnosti nevyužívá a hromadí se v tucích, které nenávidíme. Proto je dieta s nízkým obsahem uhlohydrátů vhodná pro hubnutí.

Během této stravy se vzdáváme všech moučných výrobků. Těstoviny, bílý chléb, koláče atd. Přecházíme na celá zrna. Zatímco celozrnný chléb nemá každý rád, například těstoviny celozrnné chutná přesně stejně a pečivo můžete péct s moukou.

Vzorek stravy

Můžete jíst jakékoli množství zeleniny a asi 150-200 g masa na jídlo, nejlépe libové. Toto doplňuje 100 g uhlohydrátů, např. Pohanky, celozrnné těstoviny nebo hnědou rýži. Taková strava vám umožní zhubnout relativně rychle, ale bez poškození zdraví.

Nezapomeňte na snídani, např. Dva plátky celozrnného chleba a asi 100 g tvarohu - můžete jej naladit zeleninou, jak chcete, např. Cibule, rajčata :)

Pro ovoce, jíst ovoce na oběd, pak oběd jako výše, ovoce na čaj znovu a na večeři můžete jíst stejně jako na snídani nebo na oběd, ale nejezte sacharidy a ovoce.

Strava je opravdu jednoduchá, tato nabídka je samozřejmě velmi zjednodušená, ale udělejte to po dobu jednoho týdne a podívejte se na výsledky. Určitě budete příjemně překvapeni :)

Nezapomeňte pít vodu, 1,5l láhev denně. To je při této dietě velmi důležité.

Ukázka nabídky na jeden den

snídaně

Dva plátky celozrnného chleba a libové krůtí prsa. Nešpiněná ničím.

100 g tvarohu, 1 malá cibule a ve směsi s polovinou malého hladkého jogurtu. Za tímto účelem nakrájejte jedno rajče.

Kávu.

Druhá snídaně

150 g přírodního kefíru. Jedno jablko.

večeře

150g kuřecí prsa s horkým kořením. Smažené bez povlaku na dvě polévkové lžíce oleje.

Vařený květák a brokolice. Jakékoli číslo.

Půl pytle pohanky.

čaj

Jeden velký pomeranč. 150 g přírodního kefíru.

večeře

Zeleninový salát. Jedno rajče, jedna okurka, salátový mix, pepř. Omáčka: 2 polévkové lžíce vody, polévková lžíce balzamického octu, stroužky česneku, sušená bazalka, sůl, pepř.

Zanechte Svůj Komentář