10 praktických záchranné vesty, které by měla znát každá žena

Protahování nových bot

Tento problém určitě znáte. Nakupujeme nové boty a ty jsou stále nerozpuštěné a pevné. Je to obrovské nepohodlí. Chcete-li to vyřešit, vše, co potřebujete, je sušička a silné ponožky. Položte je na nohy a sušičkou zahrejte boty na nejpevnější místa na několik minut. Pak je položte na nohy do tlustých ponožek a pěšky pět minut. Boty se perfektně protahují a vejdou na nohu :)

Čištění svetrů a kabátů

S pemzou je to velmi dobře. Jednoduše jej otřete kabátem, abyste se zbavili např. Vlasů nebo pilulky.

Skvrny od červeného vína

Pokud se zabalíte do červeného vína, můžete si halenku jednoduše uložit do bílého vína. Bílé víno neutralizuje skvrny červeného vína.

Skladování kosmetiky

Magnetická deska je skvělý nápad pro uložení vaší kosmetiky :) Vždy je v nich pořádek a vy víte, co hledáte. Za tímto účelem nezabírají místo v zásuvce.

Klíčová označení

Klávesy můžete označit barevným lakem na nehty. Díky tomu už nikdy nebudete ztrácet čas hledáním správných dveří k otevření :)

Není třeba žádné oblečení

Náš šatník je plný zbytečných věcí, po kterých nechodíme. Ale nikdy nevíme, čeho se zbavit. Chcete-li to prozkoumat, otočte ramínka a když něco používáte, běžně jej zavěste. Po jedné sezóně uvidíte, které šaty jste z věšáku ani neodstranili, a ve skříni si budete moci vytvořit místo pro nové věci :)

Řetězové skladování

Aby nedošlo k zamotání řetězů, uložte je pouze pomocí brčka :) Jednoduché a praktické!

Skladování obuvi se svrškem

Chcete-li vložit zimní boty do skříně a vytáhnout je nepoškozené pro novou sezónu, stačí použít bazénové nudle. Odřízněte ji na délku svršku a vložte ji do bot a vložte je do skříně. Můžete také použít prázdnou plastovou láhev.

Úložiště obuvi

Zabalte jedlou sodu do bavlněného materiálu a vložte do bot boty, které leží ve skříni. Absorbuje vlhkost a zápach.

Skladování zimní obuvi

Ramínka s přezkami jsou perfektní.

Zanechte Svůj Komentář