Jak se vypořádat s zarostlými vlasy

Pokud jste měli tento problém, víte, že je to bolestivá a nepříjemná zkušenost. Vytrhávání je pinzetou není dobrý nápad. Můžeme vést k infekci a nevytahovat vlasy, správná technika pro provedení zákroku je důležitá.

Proč vznikají zarostlé chloupky?

Mnoho problémů s nimi souvisí s jejich kořeny v odstraňování chloupků včetně tahání vlasů. To může vést k zarůstání vlasů, takže pokud se tento problém často vyskytuje, změňte metodu depilace, např. Pomocí depilačního krému.

Jak na to?

Kromě metody depilace je také důležité často odlupovat kůži, např. Pomocí drhnutí. Nezapomeňte také na správnou hydrataci pokožky a pití správného množství vody - na tom záleží :)

Co dělat, když si všimnu zarostlých vlasů

Zde musíme snížit otoky, aby vlasy mohly normálně růst. Chcete-li to provést, jednoduše smažte plátky cibule a nasaďte jej na otok. Sníží otok, pokožka bude tenčí a vlasy budou mít šanci růst. Počkejte chvíli a dejte mu šanci zvýšit.

Pokud se tak nestane, můžete použít akné krémy, jejich akce také zmírní otoky a dezinfikuje pokožku. Hnis se často hromadí pod močovým měchýřem, stejně jako akné.

Nejlepší je nechat ho vyrůst. Pokud to však nefunguje, musíme se pokusit odstranit, ale je lepší nepoužívat pinzetu a použít metodu, kterou uvidíte v níže uvedeném videu.

Zanechte Svůj Komentář