Kuchyňské čisticí triky, které opravdu fungují!

Chcete, aby vaše kuchyně zářila čistě, ale zároveň aby ​​vám nezabírala příliš mnoho času? Podívejte se na tyto triky :)

Hob

Prášek do pečiva je opravdu skvělý pro odstraňování tuku a skvrn z varné desky. Stačí ji trochu nalít na talíř a intenzivně otřít vlhkou houbou (hrubá strana).

Čištění trouby

Při čištění kuchyně často přeskakujeme kohoutky nebo jiné mezery a dutiny, ve kterých se hromadí tuk a nečistoty. Pečicí prášek bude také ideální pro jejich čištění, ale tentokrát budete místo houby používat zubní kartáček. Stojí za to mít v kuchyni jeden!

Čištění dřezu

Vyčistěte dřez olivovým olejem. Zvláště pokud vás efekt kamenného dřezu překvapí.

Bude to vypadat jako nové a účinek bude přetrvávat po dlouhou dobu, takže můžete léčbu opakovat každých několik měsíců. Mezitím se ho samozřejmě mezitím postarejte :)

Restaurování front a desek

Chcete, aby vaše fronty a vrcholy vypadaly jako nové? Použijte přípravek pro péči o loď :) Ano, to je pravda. Marine Polish znamená, že průčelí bude jako nové.

Stačí je vymazat každých šest měsíců. Účinek trvá dlouhou dobu. Podívejte se na rozdíl, na pravé straně ještě nebyl otřen matný lak na skříni.

Zanechte Svůj Komentář