Jak odstranit skvrny od vína

Skvrny z vína, zejména červené, mohou mnoha hospodyňkám způsobit bolesti hlavy, protože se zdá, že je obtížné je odstranit. Není těžké, pokud použijeme správné metody.

1. Čerstvá skvrna červeného vína by měla být posypána solí co nejdříve. Poté namočený materiál namočte do vody a teprve po důkladném namočení (např. Několik hodin) ho hodte do pračky a omyjte jej.

2. Odstraňte skvrny červeného vína vodou s alkoholem nebo amoniakem (amoniak lze zakoupit v obchodech domácí chemie). Zde byste měli materiál dobře namočit, jen ve vodě s jednou nebo druhou látkou a pak se umyjte.

3. Staré skvrny červeného vína jsou ovlivněny ... holicí pěnou! Dokonce i tucet dní skvrny od vína lze odstranit, pokud je šamponujete holicí pěnou (můžete také použít holicí krém) a po několika minutách místo umyjte teplou vodou.

4. Odstraňte skvrny vína na oděvu velmi pečlivě, aniž byste si otírali! Za tímto účelem se jemně dotkneme obarveného materiálu houbou namočenou ve směsi pracího prášku a peroxidu vodíku. Zevnitř jsme nutně vložili papírový ručník, aby skvrna „nepronikla“ na druhou stranu. Léčba se opakuje několikrát, dokud není úspěšná.

5. Skvrna červeného vína také funguje s ... bílým vínem nebo šampaňským (šumivé víno je také v pořádku). Jak to funguje Čerstvá skvrna červeného vína musí být nalita okamžitě na bílé víno nebo jen šampaňské. Počkejte několik minut a potom vyhoďte zabarvený materiál do pračky a vyperte.

Zanechte Svůj Komentář