Neznámé použití běžných produktů

Hrst domácích tipů, které budou užitečné v případě nouze - Joe Monster

Kurkuma jako obvaz
Kurkuma je považována za nejlepší přírodní lék na všechny typy poškození, jako jsou škrábance, oděrky, řezy a hluboké rány. Má protizánětlivý účinek a pomáhá čistit ránu.

Zubní pasta na popáleniny
Lehké popáleniny se vyskytují poměrně často, ale ne každý ví, že po umístění spáleného místa ihned pod studenou vodou je také dobré na toto místo přidat bílou zubní pastu. Pasta zmírní bolest a dá vám pocit chlazení.

Vodka urychlí hojení
Mnoho lidí má opar a vyžaduje to čas, který nám často chybí. Tehdy můžeme na opar použít vodku. Oheň voda vyschne nepřítele naší pokožky a urychlí proces hojení.

Sušené mléko pro odličování
Pokud doma nemáte utěrky na líčení a voda a mýdlo neharmonizují dobře s pokožkou, je dobré smíchat sušené mléko s vodou a použít jej k účinnému a rychlému odstranění make-upu.

Pro pocení - dezinfekce
Pokud se hodně potíte a antiperspiranty přestanou fungovat, je dobré aplikovat potový krém s dezinfekčním prostředkem na ruce. Antibakteriální formulace zabije některé bakterie, které jsou odpovědné za nepříjemný zápach při pocení.

Jablko pro špatný dech
Pektiny obsažené v jablíčku pomohou odstranit zápach z úst.

Ústní voda pokrývá modřiny
Alkohol obsažený v ústní vodě pomůže zabránit intenzitě modřin. Je pravda, že modřina nezmizí úplně, ale díky tření kapaliny v modré, černá, modrá, fialová nebo zelená modřina zmizí a v nejhorším případě bude zbledlejší a méně viditelná.

Ananas pro tisky
Enzymy obsažené v ananasu jsou ideální pro změkčení odumřelé pokožky, a proto je ananas jedním z nejlepších produktů pro loupání.

Pro kousek - lepidlo
Štípačka je malá, ale velmi nepříjemná věc, kterou je těžké se zbavit. Pokud nemáme někoho, kdo by nám pomohl a trpělivost pomalu dochází, vše, co musíme udělat, je nanést malé množství lepidla na konec třísek a počkat, až se nasákne. Po chvíli vytáhneme štěpku ztuhlým lepidlem, pomalu „odloupneme“ štěpku z lepidla a mělo by s ní vyjít. Je snazší odstranit adhezivní vrstvu z prstu než jen drobné štěpky.

Oční kapky dobré pro pupínky

Dočasným lékem na červené a nepříjemné pupínky mohou být oční kapky (zejména ty na červené oči). Několik kapek na pupínku změní jeho vzhled a učiní jej tak nepozorovatelným.

Holicí máslo
Pokud nám dojde holicí krém a my musíme okamžitě odstranit chlupatý povlak z naší tváře, můžeme použít máslo jako náhradu za holicí krém. Správná konzistence a množství másla pokožku zvlhčí a usnadní klouzání po pokožce.

Uspořádání pro poškozené vlasy
U bazénu je spousta zábavy, ale jsou zde i určité nevýhody. Když po příští návštěvě bazénový chlor začne měnit barvu našich vlasů, můžeme se s tím vypořádat s práškem orangeade. Pokud jsou naše vlasy poškozené a kondicionér právě došel, dobrým způsobem, jak regenerovat naše vlasy, je přidat prášek orangeade do šamponu. Pomocí tohoto šamponu s vůní limonády si umyjte vlasy a opláchněte je a naše vlasy znovu získají sílu.

Ovesné vločky pro vyrážku
Koloidní ovesné vločky nebo koloidní ovesné vločky s jemně mletým ovesem jsou také perfektní pomůckou pro tvář, na které se vyrážka projevila. Stačí smíchat vločky s vodou a aplikovat konzistenci na obličej jako masku. Svědění rychle zmizí.

Trávicí potíže jako obličejová maska
Tekutina vhodná pro trávení, pálení žáhy a nevolnost by měla být použita jako maska, když máme problémy s pokožkou obličeje. Tato tekutina osvěží a regeneruje naši tvář.

Masť na prasklé bradavice slouží rtům
Mast, která je určena především kojícím ženám, pro prasklé bradavky, funguje skvěle jako krém na suché rty. Vše, co musíte udělat, je vtřít mast do rtů před spaním a přebytečný produkt setřít ráno. Rty budou zvlhčeny a zahojeny.

Zanechte Svůj Komentář