Jak vytvořit profesionální fotografii pro online aukci bez profesionálního studia a vybavení

Pokud chcete něco prodat na internetu, ujistěte se, že máte dobrý obrázek. Každý kupuje očima a s největší pravděpodobností vybere produkt, který má hezčí obrázek, i když to bylo úplně stejné. Proto je dobré se o to dobře starat a nepotřebujete k tomu žádné profesionální vybavení.

1. Pozadí

Nemusíte kupovat fotografické pozadí, pokud máte malou položku, stačí notebook, pokud máte větší, můžete použít televizní obrazovku. Najděte nějaké pěkné pozadí, které se bude shodovat, a zobrazí ho na obrazovce.

2. Produkt

Nyní nastavte produkt, který chcete prodat, před pozadí. Pokud používáte jako podklad noviny s jednotnou barvou a leskem na obálce, získáte pěkný odrazový efekt.

3. Osvětlení

Nyní se postarejte o pěkné osvětlení a nepotřebujete profesionální bílou krabičku. Jediné, co musíte udělat, je uvolnit bílé světlo ze stolní lampy přenášené bílým papírem, které je pěkně rozostří a zjemní.

4. Foto

Nyní pomocí telefonu nebo kamery vyfotografujte objekt zblízka. Podívejte se na konečný výsledek. Pokud porovnáme podmínky, za kterých byla fotografie pořízena, určitě budete překvapeni :)

Jak vidíte, nepotřebujete skvělé studio a dobré vybavení, abyste mohli vyfotit pěknou fotku v aukci. Doufám, že nyní své zboží prodáte rychleji, než jste chtěli aukci online.

Zanechte Svůj Komentář