5 cvičení, která vám umožní spalovat břišní tuk

Chcete ztratit pár kilo, zejména břišní tuk? Použijte nápoj, který jsme již popsali. Recept naleznete v níže uvedeném odkazu a přidejte k němu cvičení. Efekt je zaručen, pokud k tématu přistupujete pevně.

Ginger vám pomůže odstranit žaludeční tuk

Cvičení 1 - burpees

Začínáme s dřepem. Potom sejměte nohy zpět a zaujměte polohu čerpadla s rovnými předloktími. Pak se znovu vracíme do dřepu a vyskočíme a zvedáme ruce. Nakonec se vracíme do výchozí pozice a cvičíme 20krát.

Cvičení 2 - člun

Lehněte si na zem. Poté zvedněte nohy a trup a snažte se zaujmout pozici jako na obrázku výše. Pokuste se zvednout nohy a rovný hřbet co nejvýše. Měli byste držet pozici po dobu 15 sekund, ale na začátku to může být příliš obtížné, takže se pokuste chvíli držet a vraťte se do výchozí polohy. Cvičení opakujte 10krát.

Cvičení 3 - kliky

Lehněte si na podlahu. Odpočiňte si na nohou a rukou. Vaše záda a nohy by měly tvořit přímou linii. Spusťte se do paží, ale nelehněte si na zem. Postavte se znovu a proveďte 20 opakování tohoto cvičení. Pokud je to pro vás na začátku příliš těžké, můžete začít s dámskými push-upy, tj. Vyrobenými na kolenou.

Cvičení 4 - deska

Deska je velmi efektivní cvičení pro břišní svaly. Pozice je podobná jako kliky, ale bereme váhu na předloktí. Snažíme se, aby tělo vzpřímilo a pokusilo se zůstat v této poloze co nejdéle, nejlépe 2 minuty. Toto cvičení provádíme pouze jednou.

Cvičte 5 - postranní desku

Cvičení je podobné běžné desce, ale děláme to na boku těla jako na obrázku výše. Měli bychom trvat dvě minuty na obou stranách.

Vaše školení by mělo sestávat z těchto pěti cvičení. Mezi nimi si udělejte krátkou půlminutovou přestávku. Na začátku vám doporučujeme, abyste je dělali každý druhý den nebo skončíte těžkým kváskem.

Zanechte Svůj Komentář