8 nápadů na vánoční ozdoby - Udělejte to sami

foto: brit.co

Tentokrát jsme na jednom místě shromáždili 8 nápadů na vánoční ozdoby, které si můžete sami vyrobit. Doufáme, že se vám budou nápady líbit a chcete je implementovat :)

1. Průhledné ozdoby

Transparentní vavříny jsou v poslední době hitem. Velmi mnoho lidí je používá pěkně tím, že v brilantní dekorace. Viz tento nápad, pokyny zde.

foto: brit.co

2. Vánoční stromky se jmény

Je skvělý nápad označit místa u stolu, pokud celá rodina přijde na Vánoce a chcete, aby všichni seděli na určeném místě. Pokyny naleznete zde.

foto: brit.co

3. ubrousek ve tvaru vánočního stromu

Chcete-li ozdobit sváteční stůl, jednoduše složte ubrousek do tvaru vánočního stromu. Jak na to, se dozvíte zde. Jednoduchá a cool dekorace :)

foto: brit.co

4. Krásná vánoční svíčka

Myslím, že se vám bude líbit. Může být použit jako dekorace po celou zimu, nejen na svátky. Více zde.

foto nordichouse.co.uk

5. vánoční závěsná koule

Velmi pěkný a atmosférický ornament, na kterém se můžete pověsit například lustr, ale nejen :) Podrobnosti o provedení naleznete zde.

foto blog.consumercrafts.com

6. Vánoční strom z žebříku

Geniální způsob použití žebříku jako vánočního stromu :) k tomu budete potřebovat tenkou linii ve velkém množství a vánoční koule :) Opravdu v pohodě! Podrobnosti zde.

foto: thewhoot.com.au

7. Vánoční lustr

Tato myšlenka je zde proto, že je jednoduše velmi jednoduchá a každý z nás může takto vyzdobit váš obývací pokoj. Někdy jsou nejlepší nápady nejlepší :) Výukový program zde.

foto rmhouseofnoise.blogspot.com

8. Město v noci

Velmi pěkný nápad. Domy vyříznuté z lepenky a uvnitř topení s bateriemi :) Velmi roztomilé! Pokyny naleznete zde.

foto: deliacreates.com

Zanechte Svůj Komentář