Jak si zachovat novoroční předsevzetí? Naše rada, která fungovala dobře!

Nový rok je časem řešení. Mnozí z nás bohužel v nich nebudou dlouho vydržet. Existuje však několik účinných způsobů, jak udržet své slovo. Několik z nich v našem případě fungovalo dobře.

Musíme si však být vědomi, že se jedná pouze o malý posilovač a v konečném důsledku vše závisí na naší touze. Proto stojí za to mobilizovat se a udržet svá rozhodnutí.

1. Rozdělte velké cíle na menší kroky

Opravdu to funguje a je to proto, že máme pocit, že naše jednání přináší výsledky. Na seznamu máme věci, které můžeme odškrtnout jako hotové, ne nějaký vzdálený velký plán na obzoru. Proto se vždy pokuste rozdělit velké plány do menších, jejichž dokončení bude trvat méně času. Také vždy stanovte termín. Snažím se naplánovat další den a celý týden zadáním věcí, které mám dělat v kalendáři.

Když jsem je vyrobil, dal jsem vedle nich „ptáka“ a vím, že jsem udělal, co jsem měl. Dříve, když jsem to neudělal, jen jsem je přesunul na další den, až v pátek musela být shromážděna hromada nedokončených věcí, které je třeba vzít. Proto je lepší dělat méně, ale častěji než všechno najednou.

2. Neodkládejte věci

Odkládání věcí vám obvykle pomůže nedělat je. Pokud máte řešení, jak zhubnout - začněte hned. Pokud chcete přestat kouřit, zahoďte balíček a začněte hned! Neoklamte se, protože to nepomůže. Poslední cigareta nebude poslední a dieta začala zítra obvykle nikdy nezačne.

Proto je tak důležité spontánně jednat, když nápad napadne.

3. Vydělávejte odměny

Když přestanete kouřit, můžete tyto peníze začít utrácet za jiná potěšení, například časopisy nebo kosmetiku. Snažte se, aby to pro vás bylo potěšením, ne nutností. Ať vytrvalost ve vašem rozhodnutí bude odměnou pro vás, za co stojí za to udělat všechno.

4. Spusťte lištu

Nevhazujte se do hluboké vody. Cíle neskutečné nebo obtížné dosáhnout, snižují naši motivaci a velmi rychle je opustíme. Pokud chcete zhubnout, nejprve dejte na čtyři kilogramy. Až dosáhnete této úrovně, začněte tyč zvedat. Ale víte, že můžete dosáhnout toho, co chcete.

5. Vytvořte si seznam

Pokud máte nějaké předpisy, vytvořte si seznam a umístěte jej na viditelné místo, aby vám připomnělo slovo, které jste si dali. Nechte to mobilizovat, vždy si je pamatujte. Podívejte se na to jednou denně a představte si, jak toho dosáhnout. Co z toho získáte? Možná lepší náladu, více peněz nebo hezčí tělo. Vždy si představte výhody dosažení cíle, bude vás mobilizovat

6. Všechno vyžaduje čas

Mnozí z nás si myslí, že účinky se objeví brzy. Bohužel to tak není, všechno cenné v životě je budováno v průběhu let. Domov, společnost, úspěchy, dovednosti - to vše se rodí v určitém časovém rámci. Je to stejné s vašimi předsevzetí. Jejich implementace je určitou dobu. Ber to snadno, nebuď netrpělivý a důsledně sleduj svůj cíl a budeš odměněn.

Zanechte Svůj Komentář