Jednoduché triky, které usnadní život všem rodičům!

1. Ochrana proti úderům

Pokud si nepřejete, aby vaše dítě praštilo v místnosti, stačí udělat kryt zipu nebo jej jednoduše utěsnit páskou. Dítě, které tímto způsobem ještě nemůže dveře otevřít, se rozhodně nezabije.

2. Dávkování léčiva

Pokud máte hlídač nebo léky podávané několika lidmi, pak stojí za to vytvořit tabulku na každém balení a uvést, zda již byla podána dávka (ráno, večer atd.). To usnadní vaši práci a vyhne se mnoha problémům, např. Podání dvojité dávky léku.

3. Ochrana skříňky

Pokud chcete zabezpečit dveře skříněk, např. Kuchyně, nemusíte nalepovat nebo přišroubovat speciální ochrany, které by poškodily čela. Stačí jen popruhy z kočárku, dítě se s jejich rozepnutím rozhodně nezvládne. Alespoň to stojí za chemii, aby byla vždy chráněna tímto způsobem.

4. Jednoduchý způsob, jak chránit své zásuvky

Velmi jednoduchý, dokonce i jeskynní způsob, jak blokovat zásuvky, ale funguje to. A pokud něco funguje, znamená to, že to není hloupé :)

5. Chraňte prsty dítěte před uvězněním

Nudle u bazénu mohou být užitečné k ochraně dveří před sevřením prstů.

6. Zajištění televizoru

Geniální způsob, jak chránit váš televizor před převrácením. Děti se k němu rádi přibližují, mohou ho náhodou přivést. K zavěšení televizoru však stačí použít pouze díry.

7. Zajištění knih

Dítě ráda vytáhne knihy? Vázejte knihovnu páskou :)

8. Bezpečná dětská postýlka

Nudle v bazénu ochrání vaše dítě před vypadnutím z lůžka během noci. Jednoduše ji vložte pod prostěradlo na okraji matrace.

9. Bezpečná hrací zóna

Dostatečně vysoký nafukovací bazén uprostřed místnosti je skvělý nápad vytvořit bezpečnou zónu pro vaše dítě, zatímco máme několik úkolů a nemůžeme na dítě dohlížet.

Zanechte Svůj Komentář