Jak se starat o své vlasy na pláži?

Ostříhejte konce vlasů: pokud to neuděláme, může se ukázat, že mořská voda, chlorovaná voda a slunce je zničí více, než bychom očekávali.

Pauza s barvením vlasů: procházky po pláži, koupání v bazénu nebo jezeře bez dostatečné ochrany skončí vyblednutím barvy, takže je lepší počkat s barvením, dokud se nevrátíte z dovolené.

Vázejte si vlasy: Ačkoli volné vlasy na pláži vypadají fenomenálně, vyplatí se je uvázat do volné housky nebo copu, aby byl co nejmenší povrch vlasů vystaven slunečnímu záření.

Osušte si vlasy, než vyrazíte na slunce: Voda koncentruje škodlivé sluneční paprsky, které fungují trochu jako bělidlo, nejvíce vystavené sušení vlasů tímto způsobem jsou dámy s dříve bělenými a blond vlasy, pamatujte na správnou ochranu před UV paprsky. Takovou ochranu budou poskytovat například mlhy, ochranné spreje nebo kondicionéry na vlasy, například kondicionér Davines Melu, který aplikujeme na umyté vlasy po dobu několika minut a opláchněte, abychom chránili naše vlasy před sluncem a aby vypadaly skvěle po celý den.

Zanechte Svůj Komentář