Jak se zbavit pupínků zezadu a štěpení

Antibakteriální a čisticí masky mohou být užitečné v boji proti akné na zádech a výstřihu. Kvasinková maska ​​může přinést dobré výsledky. K jeho přípravě budeme potřebovat jen malé množství kvasinek, pár kapek citronové šťávy a polévkovou lžíci teplého mléka. Všechny složky musí být smíchány, aby se získala „kaše“. Taková droždí maska ​​by měla být aplikována na záda a dekolt - to znamená na oblasti pokryté akné. Přípravek by měl být skladován po dobu asi deseti minut. Pokud pociťujeme mírný pocit pálení kůže, omyjte ji. Specifika by měla být odstraněna teplou vodou a poté kůži omyjte studenou vodou. Takovou směs lze použít jednou týdně.

Aspirinová maska ​​je další doporučenou maskou. Má zjasňující a antibakteriální účinek. K přípravě takového přípravku musíte vzít několik tablet aspirinu (nebo jiného léku obsahujícího kyselinu salicylovou, ale majících podobné účinky jako aspirin) rozpuštěných v lžíci teplé vody. Takové řešení by pak mělo být smícháno s lžičkou obyčejného jogurtu. Specifičnost aplikujeme na oblasti postižené akné na zádech a výstřihu asi dvacet minut. Když vyprší čas, lék by měl být odstraněn. Stojí za zmínku, že tato aspirinová maska ​​má také anti-seboroický účinek.

Chcete-li odstranit přetrvávající akné na zádech, vyplatí se udělat skořicovou masku. Má antiseptický účinek. Člověk by však měl vědět, že taková specifická látka může způsobit svědění a pálení kůže. Pokud se taková onemocnění objeví, je třeba masku okamžitě omýt. K přípravě skořicové masky potřebujeme jednu lžičku skořice. Prášek by měl být kombinován s lžičkou studené minerální vody (nebo studené vařené vody). Buničina připravená tímto způsobem by měla být položena na záda a výstřih zakryté lézemi akné.

Zanechte Svůj Komentář