Jak si vyčistit obličej

1. Pleť by měla být čištěna dvakrát denně. Ráno odstranit mazu a večer se zbavit make-upu, mazu a prach.
2. Nikdy neusněte s make-upem. Obzvláště pokud jde o nadaci / prášek. Je velmi snadné ucpávat póry a dokonce i špinavé ložní prádlo. S řasenkou by se nemělo stát nic hrozného. No, pokud se podíváte do zrcadla, jakmile se probudíte. Pak se můžeme trochu bojit ... ;-)
3. Pokud plánujete trénovat - umyjte si make-up. Je důležité, abyste nedostali póry. Při fyzické námaze dramaticky vzroste produkce mazu a ve spojení s kosmetikou může zanechat nepříjemná překvapení ...
4. Čím méně, tím lépe. Nezáleží na tom, jestli je to kůže, vlasy nebo nehty. Vždy bychom se měli držet tohoto pravidla. Naše pleť bude milovat kosmetiku s krátkou, ne příliš komplikovanou a zpracovanou kompozicí. Nejlepší je umýt obličej jemným mýdlem nebo gelem (např. Micely) a očistit ho prsty jemným otíráním. Není drhnutí! Můžeme jen zbytečně dráždit kůži.
5. Máte citlivou pokožku? Pro péči o obličej používejte kosmetiku bez vůně. Jsou bezpečnější pro kůži, a proto je menší pravděpodobnost podráždění.
6. Použijte vlažnou vodu. Stejně jako v každém poli by mělo být nalezenozlatý průměr, což je v tomto případě vlažná voda. Naše kůže nemá ráda příliš studenou nebo příliš teplou vodu. Tak proč ji dráždit?
7. Opláchněte obličej 15krát. Zbytky z čisticích prostředků mohou dráždit pokožku a také jí dodávat nevzhledný vzhled. Používáme-li kosmetiku pro akné pokožku - mohou ji vysušit.
8. Kromě obličeje si umyjte bradu a krk.Samozřejmě, pokud v těchto místech používáte nadaci. Vady se rádi objevují na obličeji i na krku. Mějte na paměti.

Video: Jak si správně čistit pleť? (Prosinec 2019).

Zanechte Svůj Komentář