Jednoduchá domácí metoda, která změní vaše zuby!

foto qpolitical.com

Pokud se stydíte za svůj úsměv, je na čase to změnit. Tato metoda vám umožní jednou provždy vyměnit zuby a účinně je vybělit.

Jak si bělíte zuby sami

V této metodě není nic magického, je založeno na osvědčených přírodních složkách, které nám pomohou vybělit zuby a osvěžit náš úsměv. Jeden z nich je kurkuma.

Kurkuma má silné protizánětlivé vlastnosti, a proto nám pomáhá pečovat o zdraví našich dásní a úst. Je také silným antioxidantem a má antimykotické a antibakteriální vlastnosti, ale více se zajímáme o jeho bělicí vlastnosti. Má intenzivní žlutou barvu, takže se může zdát divné, že může být použit k bělení zubů. Rozhodl jsem se však vyzkoušet tuto metodu a po dobu 3 týdnů jsem používal kurkumu 3x denně a opravdu to funguje. Zuby jsou znatelně bělejší. Problém spočívá v čistění žlutého zbytku na dřezu pokaždé, protože jej nelze zanechat.

Další složkou je kokosový olej, Má velmi podobné vlastnosti a také pomáhá při péči o naše zdraví ústní dutiny a pomáhá při prevenci zubního kazu. Využijeme to, ale je to také o nějakém tuku, který nám umožní zahušťovat kurkumu a vytvořit konzistenci zubní pasty. Nakonec přidáme několik kapek máta peprná takže má osvěžující vůni.

Zubní pasta na kurkuma

Přísady

  • 1 lžíce kokosového oleje
  • 1 čajová lžička kurkuma
  • máta peprná

Příprava

Kombinovat všechny ingredience, musí tvořit pastu. Kokosový olej lze mírně naředit jeho zahřátím. Celé zpracování je velmi jednoduché. Potom si kurkumu vložte zubními pastami stejně jako běžná zubní pasta. Čistíme si zuby nejméně 3 minuty, pak si dobře vypláchneme ústa zbytky kurkumy. Po 3 týdnech léčby a čištění zubů uvidíte 2-3krát denně významné účinky. Váš úsměv zbělá a docela levně a přirozeně. Kromě toho se budete starat také o zdraví ústní dutiny a zabránit zubnímu kazu.

Po ošetření můžete pastu stále používat jako preventivní opatření, ale nemusíte ji dělat každý den. Nezapomeňte, že bělicí pasty, které si můžete koupit v obchodech, strašně zničí smalt. Můj zubař mě proti nim radil, tím více, že po 2 omytí takovou zubní pastou se staly přecitlivělé. Je prostě hrozné, že toho tolik nepotřebujete. Pak jsem je několik týdnů ošetřoval omytím elmexovou pastou, což mi pomohlo zbavit se přecitlivělosti. V případě kurmerické pasty jsem si nevšiml takového problému, ale rozhodně nedosáhnu bělení pasty z obchodu.

Zanechte Svůj Komentář