Domácí způsoby pro pavouky

Důvodem vašich problémů je nízká elasticita a v případě „pavoučích žil“ - také křehkost stěn krevních cév. Plavidla se slabými stěnami prostě nemohou odolat krevnímu tlaku a prasknout. Červené žíly, které jsou vidět přes epidermis, nazývané pavoučí žíly, jsou stopy takových trhlin.

Co funguje na krevních cévách:

• výtažky z rostlin, které posilují, zvyšují pružnost stěn krevních cév a zlepšují krevní oběh: ginkgo biloba (Ginkgo biloba), horská arnica, měsíček;
• látky se zklidňujícími účinky: mořské řasy, výtažek z řebříčku, extrakt z lískových oříšků, heřmánkový extrakt;
• vitamíny a minerály: vitamín C, křemík vitamínu K;
• Esenciální oleje: cypřiš, meduňka, šalvěj.

Kaštanová semínka vám přinesou úlevu na nohou.

Pomáhají při svědění, bolesti, otoku a napětí v nohou. Studie ukazují, že koňský kaštan zlepšuje oběh v nohou, snižuje zánět a posiluje žíly a krevní cévy. Destilovaná voda se smíchá s kaštanovým nálevem v poměru 10: 1. Vytvořte balíčky nohou.

Hawthorn.

Obsahuje vitamín C, flavonové sloučeniny, zinek a síru. Všechny tyto složky jsou velmi užitečné při léčbě spider žil a křečových žil. Vezměte dvě stě miligramů třikrát denně.

Domácí kosmetika

Maska heřmánku - měsíčku

Lžíce květu měsíčku, lžíce květu heřmánku, půl lžíce kaštanové byliny a půl lžíce přesličky byliny nalít 3/4 šálku vroucí vody. Nechte stát 30 minut, infuze namíchejte a smíchejte s bramborovou moukou v takovém poměru, že se vytvoří poměrně silná hmota. Když je to v pohodě, dáme to na obličej po dobu 15-20 minut. Myjeme vlažnou převařenou vodou.

Sage zábal

Nalijte 3 lžíce šalvěje do 1/4 šálku teplé vody. Nechte stát 30 minut zakryté. Zkontrolujeme teplotu bylin - pokud jsou vlažné, položíme je na krk a přikryjeme gázou. Po 10-15 minutách jsme bylinky odstranili a omyli obličej vlažnou převařenou vodou.

Zanechte Svůj Komentář