Recepty pro 3 jednoduché tělové peelingy

Od naší čtenáře Ewa jsme dostali tři recepty na nádherné a banální tělové peelingy. Ke každému z nich potřebujete sklenici se širokým vchodem a šroubovacím uzávěrem, ve kterém připravíme naši směs a ve které ji uložíme. Mělo by se také pamatovat na to, že pokud si chceme, aby naše domácí kosmetika uchovávala všechny cenné ingredience déle, měla by být nádoba z vnější strany zabalena hliníkovou fólií, která je nepropustná pro světlo a zabraňuje oxidaci. Přípravky by měly být skladovány na tmavém, chladném místě.

I. Čištění:
Složení: hrubá sůl, surový, nejlépe mořský a extra panenský olivový olej a / nebo řepkový olej a / nebo slunečnicový olej a / nebo arašídový olej (oleje by měly být lisovány za studena, nerafinované, neperfované).
Volitelné ingredience: můžete přidat kapku levandule, zeleného čaje nebo citrusového oleje, abyste mu dodali vůni.
Provedení: Nalijte sůl do sklenice a jemně klepejte například na stůl, aby se zrnka soli dobře tvořila. Potom nalijte jakýkoli olej podle vašeho výběru nebo jejich směsi (tyto oleje lze mísit v jakémkoli poměru) a jemně promíchejte lžičkou. Hotovo.
Použití: Po koupeli nebo sprchování naneste kosmetiku na čistou a vlhkou pokožku, masírujte celé tělo a poté opláchněte. Po tomto postupu nepoužívejte mýdlo! Tenká vrstva rostlinných olejů nahrazuje krém nebo krém.

II. hydratační:
Základní složky: bílý nebo třtinový cukr, jakýkoli olej nebo směs oleje: olivový olej, řepkový olej, slunečnicový olej, arašídový olej.
Volitelné ingredience: můžete přidat kapku potravinářské chuti vanilky nebo mandle, abyste získali vůni.
Realizace: jako v receptu I.
Použití: jako v receptu I.

III. Zpevnění proti celulitidě:
Složení: mletá káva, surová nebo vařená a napnutá.
Provedení: káva drhnout, pokud používáte vařenou kávu, měli byste ji připravit pokaždé. Bohužel ji nelze uložit déle. Můžete také použít kávový základ po vaření kávy, která se usadila na dně sklenice / šálku. Mohou být sbírány do sklenice maximálně po dobu 2-3 dnů a musí být absolutně uloženy v lednici. Starší bohužel již nejsou vhodné.
Použití: Po koupeli nebo sprchování naneste čisté nebo vařené kávové porce na čistou a vlhkou pokožku a masírujte celé tělo, poté opláchněte. Po tomto postupu nepoužívejte mýdlo! V případě suché a suché pokožky můžete po mírném zaschnutí těla ručníkem použít krém nebo olivu.

Zanechte Svůj Komentář