Slyšela, jak ji uráželi kvůli její obezitě, když jedla zmrzlinu. Později natočila na internetu video s odezvou na tyto lidi!

Obézní lidé musí snášet mnoho nepříjemných názorů. Měl jsem určitou váhu, abych se ztratil a necítil jsem se s nimi dobře. Proto velmi dobře rozumím problémům, kterým musí obézní lidé čelit.

Shauna byl ve městě a byl v pokušení zmrzlinou. Dlouhá léta trpí obezitou a setkal se s nelichotivými názory na sebe a připomínky jeho okolí. Nebylo to však tak, že by s tím neudělala nic. Podstupovala léčbu a už ztratila 30 kilogramů. Rozhodla se tedy, že si může dovolit trochu odpadnutí a sníst nějakou zmrzlinu, kterou tak dlouho nejedla.

Koupila si zmrzlinu a posadila se na lavičku v parku, kde je snědla. Musíte si uvědomit, že to byla velmi obézní osoba, a přesto, že ztratila 30 kilogramů, stále nevypadala hubená. To pro ni musel být velký úspěch a byla z toho velmi šťastná.

Lidské komentáře ji silně bolely

Když něco komentujeme, často si myslíme, že nás nikdo nikdo neslyší. Tak tomu bylo v tomto případě. Skupina lidí, kteří seděli poblíž, začala komentovat její vzhled a skutečnost, že „jíst zmrzlinu“. "Jezte zmrzlinu, tlusté prase„Říkali. Shaunie byla velmi líto, věděla, že je obézní, ale bojovala s ní a to byla jen výjimka z její každodenní stravy.

Když se vrátila domů, plakala několik minut a pak se rozhodla nahrát video na internetu s odpovědí pro tyto lidi. Vidělo ho 12 milionů lidí a 10 000krát okomentovalo, což jí povzbuzovalo. Také bychom se z toho měli poučit a pamatovat si, že to, co říkáme, může člověku hodně ublížit, a aniž bychom toho druhého znali, nemůžeme to na první pohled objektivně posoudit. Vím, jaké to je cítit se špatně v mém těle, takže nechci, aby se někdo cítil stejně, aby se cítil stejně. To velmi podkopává sebevědomí a nutí nás odříznout se od společnosti. Takhle by náš společný život neměl vypadat na stejné planetě.

Zanechte Svůj Komentář