Domácí způsoby pro bílé zuby

Bělení zubů - bělicí pasty
Toto je nejjednodušší, ale efektivní způsob, jak odstranit malé zabarvení - dává zesvětlující efekt o 1-2 tuny. Bělicí pasty obsahují speciální enzymy a aktivní mikrogranule, které rozpouští film, který váže zubní povlak na sklovinu, jakož i abrazivní látky (např. Hydratovaný oxid křemičitý, uhličitan vápenatý), které mechanicky odstraňují usazeniny.

Můžete si připravit vlastní bělicí prostředek doma, který se skládá z jedlé sody a peroxidu vodíku. Smíchejte dvě lžičky jedlé sody se dvěma nebo třemi lžičkami peroxidu vodíku. Naneste na kartáček množství přípravku, jako v případě zubní pasty, naneste na zuby a přidržte několik minut.

Snažte se směs nepohltit - pokud k tomu dojde, vypijte s ní hodně vody. Omyjte ji bělicí pastou nebo jednoduše vypláchněte ústa vodou. Použijte takový přípravek jednou týdně, aby výsledek trval co nejdéle.

Bělení banánové slupky? Funguje to :)

Čistěte si zuby jako obvykle. Použijte zralý banán - má nejvyšší obsah draslíku. Oloupejte banán zespodu, stejně jako opice. Díky tomu nebudete mít volně zavěšená vlákna. Vezměte kousek banánové slupky a jemně ji otřete zuby o 2 minuty.

Zanechte Svůj Komentář