Domácí prostředky na holení nohou

Každý z nás s tím měl nebo měl problém. Je to samozřejmě otázka výběru správné metody holení a následné péče o vaši pokožku. Zde vám řeknu několik užitečných domácích způsobů, jak po holení podráždit nohy :)

Jedním z důležitých pravidel je oholit si nohy ihned po koupání nebo sprchování. Teplá voda zjemňuje vlasy a pokožka je méně citlivá a náchylná k různým podrážděním.

Pokud máte stále problémy s podrážděním, je dobré použít komprimaci s přidáním levandulového oleje. S tímto obkladem důkladně zabalíme místa podráždění.

Druhým způsobem je masáž pokožky jojobovým olejem nebo avokádem. Stačí pár minut, abyste cítili úlevu.

Dalším účinným zklidňujícím prostředkem je pasta vyrobená z několika aspirinů rozpuštěných v čajové lžičce vlažné vody. Naneste pastu topicky na podrážděné oblasti a nechte ji působit 10-15 minut. Po této době budete cítit jasnou úlevu.

Před holením nohou dělám loupání kávy nebo soli, pak mám méně podrážděnou pokožku a moje nohy jsou hladší.

Heřmánek je nejlepší pro pupínky. Uvařte několik sáčků ve sklenici a nasaďte je, jemně masírujte. Doporučuji krém od Eveline pro citlivou pokožku ... Například namočím břitvy do horké vody, odlupuji brzy a po depilaci aplikuji běžný olivový olej.

Zanechte Svůj Komentář