Po dobu 15 let postavili největší stromový dům. Podívejte se, jak to vypadá a proč to udělali!

Dům na stromě je snem mnoha dětských dětí. Šli o krok dále a stavbě domu jim trvalo 15 let. Proč to postavili a proč tak dlouho?

Dům na stromě je trochu špatnou definicí této budovy, která spočívá na velkém dubu a na štěstí vedle ostatních menších stromů. V jejich stromovém domě je více než 80 pokojů a mnoho dalších místností. Všechno bylo vyrobeno ze dřeva a dalších recyklovaných produktů, samozřejmě.

Autor tohoto domu však tvrdí, že měl vyšší účel. Kromě toho se vše naučil sám. Svou práci začal v roce 1993, byl to extrémně náboženský muž. Během modlitby měl slyšet Boží hlas, který mu řekl, že má postavit dům na stromě, a pokud to udělá, nikdy mu nedojde žádný materiál. Můžeme hádat, že ho mnozí přátelé považovali za bláznivého, ale dostal práci, která mu byla přidělena.

Dnes je jeho úsilí již dokončeno. Je to už 15 let, co začal stavět svou práci. To, co z toho vyšlo, však předčilo jeho nejdivočejší očekávání.

Celý svět začal potěšit svou 10podlažní dřevěnou konstrukcí. Na místo začaly přicházet stovky lidí a dokonce poutě po 500 lidech najednou. Dům má místo pro kapli, která je místem modlitby a reflexe a celá budova byla zasvěcena Bohu.

Horace se svou ženou. Domácí stavitel.

Jak se vám tato budova líbí? Je pravda, že to vypadá působivě a majestátně.

Zanechte Svůj Komentář