Fidget Spinner, vyplatí se to koupit dítěti?

O této hračce se hodně mluví. V poslední době se stal velmi populárním a v médiích o něm bylo mnoho hlasů. Někteří rodiče hlásí, že mohou ublížit jejich dětem. Ve skutečnosti, ale ve skutečnosti může být jakákoli nevhodně používaná hračka nebezpečná.

Katolická církev se také připojila k případu, který varuje před satanovým indoktrinováním dětí touto hračkou. Jsem věřící, ale jsou vůči této teorii velmi skeptičtí a nevidím takovou hrozbu.

Tak jsem se rozhodl riskovat a koupit si Fidget Spinnery pro své děti a podělit se s vámi o své postřehy o nich.

Co je to Fidget Spinner

Tato hračka byla vynalezena před několika lety. Kdybych ji musel přirovnat k něčemu, tak je to prostě takové yo-yo od mládí. To se točilo na provázcích a točí se na ložisku kolem jeho osy. Samotná konstrukce připomíná trojúhelník a je velmi jednoduchá. Ceny jsou také malé, takže neztratíte, i když je zkusíte koupit.

Nasazení na hračku je jednoduché, je zbavit se stresu. Doporučuje se zejména dětem s ADHD. To vám umožní soustředit se na něco a zklidnit nervy nebo jen postarat se o ruce. Můj manžel to ukradl dětem, aby jim usnadnilo přestat kouřit, když chtějí cigaretu, jen se na chvíli otočí :)

Vyplatí se to koupit dětem?

Zpočátku jsem byl skeptický a nechápal jsem jev této hračky. Dnes jsem jí však stále více a více přesvědčen a dokonce ji beru v náručí, abych ji otočil. Řeknu vám upřímně, dlouho jsem neviděl, že se moje děti na něco tak soustředily.

Telefony šly bokem, stejně jako televize. Zaměřují se na natáčení tohoto malého trojúhelníku s ložisky a snaží se hrát triky, které našli na internetu. Po dlouhé době je nic tolik neabsorbovalo jako tato hračka. Mohou sedět, roztočit je a zírat na ně, jako jsme to zvykli na točících se vrcholech. Zkontrolují, kdo bude točit víc a kdo bude točit déle.

Nevím, jak dlouho tato fascinace vydrží, trvá to několik dní. Vím však, že tento gadget je opravdu bavil. Je jen důležité koupit si poměrně kvalitní hračku, protože věci, které z ní vypadnou, by mohly dítě ublížit. Čím víc ho moje nejmladší dcera na začátku chtěla vzít do úst, protože to bylo v pohodě a barevné, takže možná i chutné :) Ten, který vidíte na obrázku, mě již zkontroloval. Je pevná, ale vyrobená z kovu tak docela těžká. Proto by bylo lepší pro starší děti a pro mladší, jistě plastové, lehčí.

Myslím si, že nejen rozvíjejí své schopnosti zaměřit se na jednu činnost, ale také vytrvalost. Koneckonců, abyste se mohli naučit trik z Internetu, potřebujete hodně trpělivosti a opakovatelnosti jedné činnosti. Také je učí ovládání pohybu.

Takže pokud o něm vaše dítě sní, stojí za to přemýšlet o koupi. Hračka není drahá a určitě umožňuje dítěti trochu se rozvíjet a určitě je odvádí pryč od typických zábav, jako jsou hry nebo televize.

Zanechte Svůj Komentář