Jak čistit pračku?

Ačkoli je pračka čisticím zařízením, musí se také čas od času vyčistit. V opačném případě bude naše oblečení špatně vonět a prádlo bude špinavé. Dlouho jsem si dům neuklízel, takže jsem vás vyfotografoval. Je to teprve tři měsíce od posledního vyčištění!

Čištění zásuvky na prášek

Zásobník na prášek lze snadno vyjmout. Potom ji můžete důkladně ponořit do misky s vodou a důkladně ji umyjte a opláchněte i mycí kapalinou. Stačí se podívat na výklenek, ze kterého jste jej odstranili. Jen se podívejte, kolik je nečistot a to vše spolu s práškem a oplachovacím prostředkem se dostane do vaší pračky. K čištění použijte vlhké utěrky. Často je užitečný například zubní kartáček, který vám umožní dosáhnout obtížnějších zákoutí.

Filtr z pračky

Teď se přiznáš sám sobě, když jsi ho naposledy pokroucil? Podívejte se do toho a uvidíte, jak je to špinavé. Všechny usazeniny se na něm shromažďují a hodí do pračky spolu s oblečením.

Podívej, jak moje vypadala. Nevím, jak zázračné tam byly kapesníky.

Těsnění

Těsnění z pračky je místem znečištění. Stačí použít mokrý hadřík a trochu jej složit, abyste jej vyčistili. Vsadím se, že vaše látka bude po průchodu uvnitř pečeť téměř černá. No, pokud to často nevyčistíte :)

Buben pračky

Přestože buben pračky vypadá nejlépe ze všech jeho částí, neznamená to, že je super čistý. Všechno se děje uvnitř drážek, kterými protéká voda. Vápenec a další vklady, které tam rádi sbírají. Proto je vhodné čas od času zakoupit speciální čistič interiérů pro pračky. Postará se nejen o svůj vzhled, ale také zabije houby a plísně.

Video: Jak čistit pračku. Chytře na . . (Duben 2020).

Zanechte Svůj Komentář