Tato fotografie tohoto páru obíhala svět a ukazuje, co je skutečné manželství

Jasmína je mladá matka. Ve svém životě je také šťastná, ale nepřijímá její tělo. Vyzkoušela mnoho diet, ale žádná jí nepřinesla požadované výsledky.

Přestože říká, že má milujícího manžela a úžasné děti, není úplně šťastná. Jak říká, snaží se před všemi skrýt své nedokonalosti, aby se necítila podřadná. Jednoho dne vyfotila se svým manželem, který sdílela na Instagramu. Šíří se po celém internetu.

foto: a_body_positive_jazzy

Jednou, když měla dost, se rozhodla změnit svůj postoj k jejímu tělu. Koupila si bikiny a šla na pláž nebo do bazénu. Šla na pláž se svým manželem, kde vyfotila tento obrázek a napsala „celé roky miloval můj manžel každý záhyb a každý úsek mého těla. Nerozuměl jsem, proč by někdo, kdo se narodil s tak krásným a hubeným tělem, mohl milovat někoho, jako jsem já? “

foto: a_body_positive_jazzy

Dnes se všechno změnilo. Jasmine se přijala a milovala její tělo. Láska, kterou k ní manžel měl, nebyla bezvýznamná. Pokud ji miluje, proč by se i nadále trápila a nešťastná z jejího vzhledu?

Co mě nejvíce překvapilo, bylo to, že někteří členové Instagramu ji začali kritizovat a obviňují ji z propagace obezity. Pro mě neexistuje nic takového, ale spíše životní styl bytí FIT. A v životě bychom měli být jen šťastní a přijímat sami sebe, ne usilovat o ideály z Instagramu.

Zanechte Svůj Komentář