Jak umýt hmyz z auta

Léto je krásné, ale ne pro řidiče. Teplo v autě a hmyz narážející na kapotu našeho auta a čelní sklo. Jak je smažete později?

Co raději nedělat?

Tlaková myčka není velmi dobrý nápad, zejména při ošetřování hmyzu na krátkou vzdálenost. Lak je o to více, že pokud byl předtím opraven, nemusí vydržet několik takových praní a nebude vypadat tak dobře jako dříve. Pokud nechceme poškodit náš lak, je lepší nechat na nich pracovat kuchyňské čisticí prostředky, hrubé látky a jiné kartáče.

Stále máme automatické mytí aut, pokud se nečistoty dobře vypořádají, sušené chyby na našich světlometech a náraznících jsou pro ně výzvou. Samozřejmě jsou částečně schopni zbavit se tohoto typu nečistot, ale ne úplně.

Připravené přípravky

Speciální odstraňovače hmyzu přicházejí s pomocí. Koupíme nejlevnější z nich za 10 PLN. Můžete si také koupit ubrousky namočené v tomto produktu. Ale co když nechcete utrácet peníze za chemikálie?

Domácí prostředek k odstranění hmyzu

Můžete si vytvořit svůj mix, který pak vylijete do láhve a budete mít vždy v autě. Smíchejte vodu s Ludwikem nebo jiným podobným detergentem v poměru 20: 1. K odstranění hmyzu ze skla používáme stěrku s houbou a odstraňujeme hadry z mikrovlákna z karoserie, aby nedošlo k poškrábání barvy.

Voskujte svého přítele

Prevence je lepší než léčba, říká staré dobré přísloví. Voskování automobilu je činnost, která nám později ušetří spoustu práce, protože jakékoli nečistoty z karoserie automobilu budou mnohem jednodušší.

Zanechte Svůj Komentář