3 nejlepší bylinné infuze, které čistí vaše tělo

Byliny mají velkou léčivou sílu. Dnes nás mnohem méně oceňují, než bývali. U každého onemocnění najdeme v lékárně tabletu, kterou můžeme rychle spolknout, a účinky se objevují téměř okamžitě. Přírodní bylinné terapie jsou však mnohem zdravější a jejich konzumace může dokonce zabránit některým zdravotním problémům. Dnes budete znát tři byliny, které vám pomohou očistit tělo.

Heřmánek

Bylina již známá babičkám pro uklidňující nervy. Heřmánek také pomáhá při bolestech žaludku a trávení. Obsahuje mnoho flavonoidů, které mají diastolický účinek na hladké svaly střeva. Má také protizánětlivé účinky a pomáhá očistit naše tělo od toxinů. Aplikujte heřmánkový ošetření po dobu jednoho týdne. Pijte šálek heřmánkové infuze každý den :)

Čistící

Znáš ho Poskytuje zajímavý nápoj, který podporuje naši imunitu, má také protizánětlivé vlastnosti a čistí tělo toxinů. Pomáhá odstraňovat těžké kovy, které jsou v našem těle. Pokud ji pijete pravidelně, můžete také očekávat bělení zubů - opravdu :)

Kopřiva

Moje babička to sbírala pro kuřata a někdy od nás připravila polévku. Můj děda vždy chválil kopřivy a používal jej pouze. Možná proto měl na hlavě až do své smrti stále ještě hodně vlasů. Kopřivy nepochybně mají příznivý vliv na naše zdraví a trávicí systém. Pečují o játra, pankreas a žaludek. Odstraňují z těla mnoho škodlivých toxinů.

Zanechte Svůj Komentář