Domácí způsoby vaření intimních míst

Mnoho žen se stydí za nemoci intimních oblastí, je v rozpacích, aby šly k gynekologovi. Není divu, že se s těmito nemocemi často potýkají i doma. Naštěstí existuje několik domácích prostředků, které nám pomohou vyrovnat se s těmito onemocněními.

Onemocnění intimních míst, jako je svědění, pálení intimních míst, vaginální výtok a nepříjemný zápach, svědčí o tom, že byla narušena přirozená bakteriální flóra a vyvíjí se infekce.

Používejte kosmetiku, která bude dobře snášena citlivou intimní pokožkou a pomůže udržovat normální (bakteriostatické) hodnoty pH. Proto používejte gely na intimní hygienu.

Během koupání se vyhněte mytí intimních míst běžným mýdlem, protože má sušící vlastnosti a látky v mýdle jsou alkalické, což vytváří ideální prostředí pro rozvoj mikroorganismů.

Použijte opláchnutí kyselinou boritou

Chcete-li zmírnit svědění a pálení pysků, můžete použít opláchnutí 3% roztokem kyseliny borité. Umývejte vulvu 2-3krát denně.

Můžete zkusit koupit v lékárně, pokud nejste alergičtí !! „Vaginální knoflíky s propolisem.“ (Cena asi 10 PLN) Funguje to zejména při léčbě vaginální mykózy. Není to nic strašného a stává se to docela často, zvláště pokud jsme byli jednou infikováni. Pak kůže velmi zdrsní a objeví se bílý povlak. Tekutinu citrosept lze také použít pro vaginální mykózu.

Někdy je také silné svědění. Doporučuji tatntum rosa pro takové svědění, hodně to pomáhá. Také vám radím, abyste mýdlo položili, bez ohledu na to, kapalina na intimní hygienu funguje mnohem lépe. Často mě také trápily takové nemoci a já jsem dělal přesně to, co píšu - žádné mýdlo a někdy i sáček tantum rosa - nemoci prochází, jak se paže vzlétne. kromě toho je důležité po styku vždy močit - to vyplavuje všechny bakterie.

Zanechte Svůj Komentář