Existuje jedna věc, kterou by muž nikdy neměl udělat pro svou ženu. Pokud ano, nechte ho!

Dnes jsem chtěl upozornit na téma, které mě už nějakou dobu trápí. Vše kvůli osobní zkušenosti, vlastně pár, které znám docela dobře. Jedna věc o jejich vztahu je tak toxická, že ztrácí svůj význam. Stále jsou v tom, ale vidím, jak je unavená. Když váš kluk udělá totéž, doporučuji vám to prostě ukončit!

Jaký typ chování mám na mysli? V naší zemi existuje roky model rodiny. Muž vydělává peníze a udržuje domov. V jejich případě se to neliší, i když na nějakou dobu a docela dávno byl nezaměstnaný. Dnes však pracuje a vydělává docela dobře. Ve vztahu se to však hodně změnilo.

Chcete-li vám nejlépe představit vyprávění, které mezi nimi převládá, jen ukážte jeden jednoduchý příklad. Má jistá očekávání, že jí pomůže při plnění úkolu, např. Jednoduché péče o děti, nebo odloučení od vlastní zábavy, aby pomohla něčemu doma. Říká, že podporuje rodinu a přináší peníze domů, aby si to zasloužil.

Vydělané peníze nevedou k tomu, aby se partner cítil lépe

Vztah spočívá ve stejném rozdělení nejen cel, ale i zboží. Přijdeme k něčemu společně, navzájem se podporujeme. I když jeden partner vydělává méně, musí si uvědomit, že ten druhý pravděpodobně musel obětovat něco, aby mu pomohl. Například, nechte ho rozvíjet a převzít některé odpovědnosti.

To však neznamená, že tato situace bude trvat věčně, a peníze oprávňují někoho, aby se cítil lépe než člověk, kterého pravděpodobně milujete?

Když dojde ke sporu, partner okamžitě připomene peněžní argument. Nezáleží na tom, zda se jedná o něco jiného. Řešení je jednoduché „odepnout, protože to nechám všechno“. Vztah postavený na takovém základě nikdy nebude šťastný ani stabilní.

Vždy se budete cítit hůř, poníženi. Budete mít pocit, že musíte požádat o peníze, které jsou ve skutečnosti vaše. Nebudete mít rozhodující hlas v žádné důležité záležitosti, protože za to neplatíte a nedržíte dům. Proto nikdy nesouhlaste s tímto stavem. Vytvořte jasné ultimátum nebo jednoduše ukončete toxický vztah.

Video: Basically I'm Gay (Leden 2020).

Zanechte Svůj Komentář