Jak postavit gril v zahradě slínku cihel

foto: Mario Budowlaniec

Toto je jeden z nejlepších průvodců při stavbě slínkového grilu, který jsme viděli. Velmi dobře vyvinutý materiál, všechny aktivity jsou zobrazeny krok za krokem a vysvětleny. Bylo by škoda nesdělit to s vámi.

Pokud jste doposud viděli jiné průvodce a domníváte se, že tento úkol byl pro vás příliš obtížný, nezapomeňte ho vidět. Jsme si jisti, že s jeho pomocí budete moci umístit svůj vysněný gril do zahrady. Autor sestavil průvodce velmi dobře a vysvětlil v něm, proč musíme vytvořit jednotlivé prvky a jak to udělat. Díky tomu se průvodce snadno vstřebává i pro lidi, kteří mají s ruční prací jen málo společného. Myslím, že budete přesně vědět, když provádíte krok za krokem jak postavit gril na zahradě.

Konstrukce grilu krok za krokem

Autorem průvodce je Mario Budowlaniec. Sledovali jsme to důkladně od obálky k obálce a vybrali jsme několik kapitol (etap), které budou zahrnovat práci. Abychom vám usnadnili návrat k nim během průvodce (stavba bude trvat několik dní), vytvořili jsme pro vás seznam.

 1. Lití základu - 0:01
 2. Kreslení základny - 1:05
 3. Zděná základna - 1:40
 4. Šablona krbu - 4:00
 5. Posílení krbu - 4:40
 6. Zděná pec - 5:10
 7. Zpět pod rošt - 6:00
 8. Překlady v části pece - 6:30
 9. špička - 7:30
 10. Omítání ohniska uvnitř - 7:40
 11. Další střecha - 7:50
 12. Spárování - 9:40
 13. úprava - 10:00

Myslím, že s tímto videem nebude stavba grilu tak náročnou výzvou. Celý pracovní postup můžete vidět na videu níže. Film trvá 11 minut, ale je velmi dobře editovaný a zajímavý, takže se rychle dívá. Zveme vás :)

Video průvodce

Zanechte Svůj Komentář