10 způsobů kocoviny

1. Voda, která je nejjednodušší, je vždy nejlepší. - Kocovina je do značné míry důsledkem dehydratace mozkových buněk. Proto je třeba tyto tekutiny doplnit. Zalévání možnosti jsou dvě. Klasicky se pokuste vstát a začít pít co nejdříve, nejlépe minerální vodu.

2. Silná rána. Kávu. Tyto metody nejsou nejzdravější, ale získání kocoviny není zdravý životní styl. - Na jedné straně káva také dehydruje, ale na druhé straně má kofein a dává vám silný energetický kop. Káva se spoustou mléka, ve které jsou i ty látky, které ten den chybí, nás může dobře ovlivnit - říká náš partner.

3. Pití není sport, takže zapomeňte na isotonické nápoje. Izotonické nápoje obsahují mnoho látek, které pomáhají při hydrataci těla, ale po fyzické námaze. Mezitím kocovina je nesmírně fyzický pocit, ale nemá nic společného s úsilím. Navíc, stejně jako alkohol, jsou izotonické nápoje čistou chemií. - Z tohoto důvodu může pití alkoholu samo o sobě způsobit žaludeční pocity, a když přidáme isotonický nápoj, skončí to ještě horší, “vysvětluje odborník na výživu.

4. Vitamíny, ale nehrajte na lékárníka - Tuto metodu velmi špatně vyzkoušeli moji přátelé. Pili ve vodě rozpustné vitaminy do alkoholu s přesvědčením, že okamžitě doplní to, co skočí pití vyplavené z jejich těla. Je lepší nemluvit o důsledcích.
Je lepší mít po ruce něco přirozeného ráno. Chybějící vitamíny dokonale doplní naše ovocné nebo zeleninové šťávy.

5. Dobrou novoroční večeři. Zde dietologové nepochybují o tom, že po bohatě posypané silvestrovské párty je lepší nevystavovat žaludek opakování obžerství o Vánocích. Dobře uspořádané menu může být skvělou léčbou kocoviny. - Nejprve bych doporučil rýži na kocovinu, nakládaný okurkový salát a nějaké jemné maso, např. Drůbež v některých bylinách - navrhuje dietolog.

6. Klín nebo odklad rozsudku. - Kliniky, pouze kliniky - říká Mateusz, barman v jednom ze Sopotových klubů. - Na rozdíl od vzhledu, nepřivádíme lidi pouze do tohoto stavu. Většina míst se otevírá před polednem a nestěžuje si na prázdné prostory. To je, když přicházejí do baru a žádají něco "k léčbě" - dodává. Opravdu to pomáhá? - Ano, ale jsou i ti, kteří přijdou další den. A pak požádají o lepší radu - říká barman.

7. Koktejl, ale pouze ovoce. - Každý sebevědomý barman by měl vědět, jak si vyrobit i dobrý nealkoholický ovocný koktejl. A to je nejlepší objednávka na kocovinu - navrhuje Mateusz. Co bude nejchutnější? - V „alkoholickém průmyslu“ se obvykle chováme s banánovým nápojem. Na tomto základě můžete přidat jahody, pomeranče nebo citrony.

8. Sport. V „alkoholovém průmyslu“ se také nerozlije přes límec. A jak barman připouští, když zveličil předchozí noc, namísto nejúžasnější medicíny se kocovina jen snaží zabít silou. - Spousta vody, a pak je nejlepší to všechno vyjít, nebo se potit v tělocvičně. Samozřejmě, když se hlava zlomí, nejedeme na lavičku a měli bychom si vybrat běžecký pás nebo kolo.

9. Metoda babičky nebo cikánská káva Přirozená metoda, kterou doporučuje, ačkoli její kocovina je obvykle cizí, její přátelé, také lékaři, dávají přednost spíše jednoduchým metodám, které mají staletou legendu. Patří mezi ně silná káva s citronem, kterou můžete pít jako preventivní opatření před odjezdem na večírek nebo jen další den. U některých se tato specifika nazývá cikánská káva. - Je to mnohem lepší způsob, než několik plechovek energetického nápoje, což v poslední době například preferují mladí lidé - říká lékař.
10. Nemocniční metoda. "Opravdu dobrý způsob, jak rychle vyléčit kocovinu?" Existuje pouze jeden a je připojen k kapání a tekuté transfúzi. Funguje to efektivně a okamžitě, ale doma ho nikdo nemůže použít.

Video: Jak se zbavit kocoviny?! - BE5T #10 (Prosinec 2019).

Zanechte Svůj Komentář