Krásné nohy doma

Něco, co miluji nejen v pečivu, ale také v receptech na různé typy masek, je skořice. K přípravě skořicové koupele potřebujeme: 7 sklenic vody, 3 sklenice mléka, 8 polévkových lžic olivového oleje a 3 lžičky skořice. Vše zahříváme na nízké teplo po dobu 5 minut. Namočte nohy asi 10 minut, poté opláchněte vlažnou vodou.

Pro další koupel budete potřebovat 4 lžíce lněného semene a hrst čerstvých lístků máty. Nalijte vše 2 litry vody a poté vařte. Nechte 20 minut stát a poté přidejte horkou vodu v takovém množství, aby pro naše nohy bylo příjemné sedět v takové vaně :)

Pokud máte problém s pocením nohou, tento recept se vyplatí vyzkoušet. 2 polévkové lžíce šalvěje nalijte 2 litry horké vařené vody. Když se vařič zchladí z horkého na teplý a můžete v něm klidně namočit nohy, to děláme a držíme, dokud není úplně v pohodě.

Nyní něco pro relaxaci, které si všichni zaslouží :) Zahříváme 3 šálky mléka a rozpouštíme v něm 3 lžíce medu. Nalijte horkou vodu do mísy, ve které si namočíme nohy (tak, aby pokrývala nohy) a rozpustíme v ní lžičku jedlé sody a 2 polévkové lžíce mořské soli. Nalijte mléko s medem do vody (ujistěte se, že je med dobře rozpuštěný a promíchaný), vše promíchejte a vana je připravena. Zaručuji, že každý, kdo se pokusí tento recept, bude chtít opakovat :)

Zanechte Svůj Komentář