Kvasinkové muffiny s náplní pizzy

Ingredience pro 28 muffinů:

600 g pšeničné mouky
90 g másla
44 g čerstvých kvasinek
300 ml mléka
1,5 lžičky cukru
1,5 lžičky soli
3 polévkové lžíce oleje
2 žloutky

náplň:

2 slepičí prsa
3-4 lžíce oleje na smažení
2-3 lžičky gyros koření
1/2 lžičky sladké papriky
špetku soli
špetku pepře
špetka chilli
1/2 lžičky sušeného oregana
1/2 čajové lžičky sušeného tymiánu
1 velká cibule
Houby 450 g
300 g žlutého sýra
plechovka kukuřice
několik plátků konzervovaného pepře

Dort: Droždí droždí cukrem a teplým mlékem, přidejte 2 lžíce mouky a důkladně promíchejte. Odcházím na teplém místě po dobu 15 minut, abych vstal.
Do velké mísy nasypte mouku se solí, přidejte žloutky, rozpuštěné máslo a naklíčené kvasnice. Všechno dělám z hladkého a flexibilního těsta. Nechte stát na teplém místě, aby se zvedl po dobu 30 minut.
Plnění: Oloupávám a nakrájíme cibuli, pak ji smažíme na vitrifikaci v oleji na pánvi. Pak přidám vyčištěné a nakrájené houby. Držím ho v ohni, dokud se voda z hub neodpaří. Umyjte, vysušte a nakrájejte kuřecí prsa na malé kostky. Posypeme gyroskopickým kořením a smažím, dokud se na pánvi smaží až do zlatohně. K houbám a cibulkám přidám smažené kuře, 4/5 nakládané kukuřičné konzervy a jemně nasekané konzervované papriky. Plňte sezónu nádivkou solí, pepřem, paprikou, chilli, tymiánem a oreganem.
Strouhaný sýr na velkém strouhadle. K náplni přidávám 3/4 strouhaného sýra, důkladně promíchejte (zbytek sýra nechte vyprázdnit horní část muffinů).
Hnětené těsto rozvařte na tloušťku asi 1 cm. Řezal jsem kruhy sklenicí nebo hrnek s širokým průměrem. Otvory v muffinové misce jsou naolejované. Nasadil jsem kroužky těsta a přilepil jsem na ně dno a stěny otvorů. Poté vyplňte nádivkou, posypeme vrcholem strouhaného sýra, papriky a kukuřice. Pečte asi 25-30 minut v peci předehřáté na 200 ° C.
Dobrou chuť! :)

Zanechte Svůj Komentář