Mytí nádobí před vložením do myčky nádobí?

Zajímá vás, zda nádobí před mytím v myčce nádobí omyjte ručně? Teorie o nutnosti to udělat. Jeden z nich říká, že nádobí bude pak jednoduše čistší. Druhým je péče o naši myčku nádobí, ve které se mohou zbytky jídla rozpadat. Jak je to vlastně?

Mytí nádobí před vložením do myčky nádobí?

Ve skutečnosti to myčku neusnadňuje. Během mytí nemění program a nebude spotřebovávat méně vody, protože nádobí bylo opláchnuto dříve. Tablety s vysokou teplotou a myčkou nádobí však dokáží zvládnout bakterie a opravdu velké a nečistoty. Opláchnutí nádobí před vložením do myčky proto nemá smysl.

Odpad potravin není pro naši myčku také hrozný. Pokud tedy chcete nádobí před mytím v myčce nádobí opláchnout, nedává to smysl. Odstraňte samozřejmě větší kusy a hodte je do popelnice, ale je škoda, že nádobí opláchnete a znovu je umyjte v myčce. Naše myčka obsahuje speciální filtr, který by měl být čas od času odstraněn a opláchnut. V něm se shromažďují zbytky jídla a pokud myčka voní špatně, zápach vychází z tohoto místa. Jednoduše to vyčistěte a po problému.

Pokud se však nádobí po vyjmutí z myčky nezdá dostatečně čisté, protože na nich jsou nějaké zbytky, je čas přidat do naší myčky sůl a leštidlo.

Zanechte Svůj Komentář