Nejúčinnější domácí lék na černé tečky

fotografie shareably.net

Blackheads jsou nepříjemný problém, který je těžké se zbavit. Je však škoda, že by se peníze vynakládaly na kontinuální kosmetické a obličejové čištění. Můžete to udělat sami doma, mnohem levnější a se srovnatelným účinkem.

Domácí lék na černé tečky

Naše léčbu rozdělíme do tří kroků. Nebude to trvat příliš dlouho a je to bezpečné pro kůži, protože se skládá z přírodních ingrediencí.

Odlupování epidermis

Začneme s léčbou loupání kůže, a tento efekt získáme pomocí jedlá soda, Vyrovnává pH pokožky, díky čemuž produkuje méně mazu. To zviditelní účinek naší léčby po dlouhou dobu.

Chcete-li provést ošetření s jedlou sodou, musíme ji smíchat s malým množstvím vody, aby se vytvořila hustá pasta. Jemně otřete pastu kruhovými pohyby do obličeje a nechte ji po dobu dvou minut, poté opláchněte.

Odstranění kůže

K tomuto účelu použijeme citronová šťáva, což také jemně rozjasní pokožku a pokud dojde k nějaké změně zbarvení, bude to méně viditelné. Citronová šťáva má velmi dobré adstringentní vlastnosti, také čistí póry a ničí bakterie očištěním pokožky. Jednoduše si otřete obličej vatovým tamponem namočeným v citronové šťávě a poté jej umyjte vodou.

Maska černošky

Poslední fáze našeho boje proti černošům bude maskovat sestávající z prášková želatina a mléko, Maska je velmi jednoduchá. Vezměte lžíci želatiny a lžíci mléka. Zahřívejte jej po dobu 10 sekund v mikrovlnné troubě a důkladně promíchejte. Když je ještě teplo, aplikujte ji na obličej, můžete ji rozprostřít rukou nebo štětcem na černé tečky. Čekáme, až uschne, necháme ji několik minut a pak ji jemně oloupeme. Podívejte se na to pečlivě, protože na něm uvidíte černé tečky.

fotografie od Delighted Momma

Zanechte Svůj Komentář