Díky této směsi nevím, co je to nemoc. Směs, která posiluje imunitu!

Zima je běžné období nemoci. Snížená imunita a přítomnost virů v našem prostředí nás činí mnohem citlivějšími na nachlazení. Dnes budete znát recept na domácí směs, která posílí vaši imunitu. Díky tomu budete méně nemocní a vaše tělo se s virovými útoky lépe vyrovná!

Recept pochází z východní kultury, je to bohatý zdroj informací o přírodní medicíně, který se zde velmi dobře rozvíjel. Proto dnes připravíme pastu s česnekem a zázvorem, kterou můžeme přidat k prakticky čemukoli, abychom posílili naši imunitu.

Tuto pastu můžete přidat do polévky, salátu, nápoje, omáčky. Existuje opravdu tolik možností, jaké jsou v hlavě nápady. Tato pasta se díky své vůni stane nejen zesilovačem našeho odporu, ale také zajímavým kořením.

Jak vyrobit pastu z česneku a zázvoru k posílení imunity

Přísady

  • 1/2 šálku zázvoru
  • 1/2 šálku česneku
  • 2 polévkové lžíce olivového oleje
  • špetku soli

Příprava

Česnek a zázvor by měly být loupány. Nyní je musíme smíchat, abychom vytvořili pastu. Přidáme k nim olivový olej a špetku soli. Po smíchání se vytvoří poměrně hustá pasta se nažloutlým zázvorovým odstínem.

Nyní ji můžeme zapečetit ve vzduchotěsném obalu a uložit do chladničky. Pak to aplikujeme na naše nádobí. Lžička denně stačí k tomu, aby využila svých vlastností.

Zanechte Svůj Komentář