Osvědčení o daňovém pobytu Facebook 2018 PDF

Osvědčení o daňovém pobytu Facebook 2018 PDF to je něco, co se určitě hodí, pokud ve vaší společnosti provozujete reklamní kampaně s Facebookem. Pokud jste přemýšleli, kde získat certifikát daňového pobytu FB v angličtině, jste na správném místě. Klikněte na odkaz níže a stáhněte si certifikát ve formátu pdf.

Stáhněte si osvědčení o daňovém pobytu na Facebooku 2018 (pdf)

Co je daňový doklad o pobytu?

Nejde jen o potvrzení o místě sídla daňového poplatníka. V každé zemi je vydáván příslušným orgánem. Pomocí tohoto certifikátu můžete omezit daňové podvody. Z tohoto důvodu vás může váš účetní požádat o takový certifikát při provozování reklamních kampaní na Facebooku a jejich zobrazování jako nákladů při provozování firmy.

Je nezbytné, abychom mohli odkazovat na ustanovení o zamezení dvojího zdanění, která jsou pro nás příznivější. Facebook usazuje celý svůj příjem v jiné zemi, tj. V Irsku. Dokladem toho je dokument ve formuláři osvědčení o daňovém pobytu.

Mohu použít osvědčení o daňovém pobytu Facebooku ve formátu PDF?

Jak asi víte, polské daňové úřady nepřijímají fotokopie, faxy ani skenování (viz rozsudek Nejvyššího správního soudu ze dne 05.01.2011, referenční číslo II FSK 1363/09). Mělo by to být v originále. Při výkladu ze dne 31. července 2017 (0111-KDIB2-1.4010.79.2017.2.AT) však ředitel Národní daňové informační kanceláře uvedl, že pokud nelze originál získat, můžeme použít certifikát zaslaný v elektronické verzi. To platí pro Facebook.

Zanechte Svůj Komentář