Tento otec ukázal, co dělat, když dítě na veřejném místě upadne do hysterie

photo Justin Baldoni

Toto je normální fáze vývoje dítěte a ačkoli ne všechny děti upadají do hysterie, např. V obchodě, samozřejmě tento problém postihuje mnoho rodičů. Dítě také kontroluje, kolik z tohoto chování může získat a zda dostane, co chce. Když překonáme vzdělávací účinky, mohou být pro nás tragické.

Podobná situace se stala Justinovi, jehož dcera upadla do hysterie. Podle otce bychom měli dítěti umožnit cítit emoce, když to potřebuje. Odmítnutí koupit hračku je pro ně emocionální zážitek, takže když se dozví, že si nemůže vzít domů, je to pro ni skutečný šok a upadne do hysterie.

Je to také velmi obtížné pro rodiče. Tyto těžké pohledy jiných lidí nebo dokonce hrubé komentáře o výchovných dovednostech. Lidé bohužel zapomněli, když měli děti, nebo je prostě ještě nemají. Právě v takovém okamžiku je největší mlčení umlčení dítěte, nervozita nad tím, nebo to, co chce, aby už neplakal.

Justin radí rodičům, aby dali svým dětem čas na odpočinek a čekání. Justin Baldoni je slavný herec a jeho příspěvek na Facebooku se rychle stal velmi populární.

Justin v popisu fotografie napsal, že nemá dokonalé rodiče, ale jeho otec ho jednoho učil. Vždy ho nechal cítit, co v tu chvíli chtěl, i když to bylo veřejné a trapné. Pamatuje si, že mu nikdy neřekl: „Neplač, nebo„ Hanbu mě “. Můžeme své děti učit stejně. Napsal, že to pro něj není trapné, když jeho dcera v záchvatu hysterie padá na zem. Je to její otec, ne vy (kolemjdoucí). Nezbavte se našich dětí, ve skutečnosti bychom se mohli naučit, jak se od nich cítit. Více z nás pak mohlo cítit radost a štěstí, protože z našeho světa můžete vždy čerpat více.

Jeho příspěvek se setkal s pozitivním hodnocením, ale samozřejmě byli i lidé, kteří to vzali negativně a považovali to za nedostatek hranic pro dítě. Vždy však říkám, že když je dítě nadšené, že je špatný čas stanovit hranice, je třeba tuto situaci zažít a překlad by se měl uskutečnit, když je dítě v klidu.

Měl jsem tuto situaci více než jednou, ale podařilo se mi ji vyhrát a stává se to stále méně. Někdy je jen okamžik pláče a hysterie. Pak však funguje určitým způsobem, nechte prosím moje dítě vysvětlit, co ode mě očekává. Ale když křičí a pláče, říkám, že mu bohužel nerozumím, a pokud přestane plakat, můžeme si promluvit a říct mi, co chce. Teď to obvykle funguje a my o tom mluvíme. A vy, jakou metodu používáte?

Zanechte Svůj Komentář