Tyto chyby obvykle děláme při holení

Jaké chyby uděláme při holení? Děláme to pravidelně a často děláme tyto chyby. Dnes to však skončí!

1. Suché holení

Nikdy bychom neměli holit pokožku suchou. To způsobuje podráždění a rány. Pokud tak ušetříte čas, je lepší jej změnit. Nejen, že se nebudete holit účinně, ale také to nebude moc příjemné.

Totéž platí pro příliš těsné přitlačení břitvy na pokožku. Nemusíte to dělat, čepele jsou velmi ostré a stačí je lehce přitlačit na pokožku, aby se vaše vlasy oholily hned vedle.

2. Výměna holicí kosmetiky za jiné

Často se nám zdá, že sprchový gel nebo tekuté mýdlo stačí k tomu, aby stroj sklouzl. To však není tento případ. Kosmetika na holení je speciálně upravena pro toto ošetření a vlasy správně připraví na epilaci. Kromě toho chrání pokožku a uklidňují podráždění. Proto je nejlepší používat specializovanou kosmetiku.

3. Nepoužívejte po holení

Po holení pečujte o pokožku. To je důvod, proč vždy stojí za to použít po holení pleťové mléko nebo krém, který se postará o vaši pokožku, sníží podráždění a zánět. Může také snížit výskyt červených pupínků. Objeví se také, když používáme nekvalitní stroj nebo ho používáme příliš dlouho. Tupé čepele je místo toho, aby jim ostříhaly vlasy, roztrhají.

4. Holení pod vlasy

Jedno pravidlo by mělo být zapamatováno, vždy holíme vlasy ve směru jejich růstu. Pomůže nám to snížit podráždění a možná díky tomu nebudete mít problém s červenými skvrnami.

Zanechte Svůj Komentář