Matné nebo lesklé čelní plochy do kuchyně? Nebo možná polomatný?

Výběr front je z utilitárního hlediska kuchyně velmi důležitý. Proto se mnoho lidí zajímá, zda si vybrat matný, lesklý průčel nebo možná kompromisní a pololesklý? Dnes se vám pokusíme pomoci při výběru.

Nejdůležitějším faktorem, který rozhoduje při výběru, bude snadné čištění. Domov je místo, kde žijete, nejen jej čistíte. Proto věříme, že stojí za to vybrat ta řešení, která zkrátí čas strávený na čištění. Přední části kuchyně jsou proto velmi důležité, zejména pokud máme systémy push to open, Potom se dotkneme povrchu čelních ploch, abychom otevřeli skříňky.

matt čela jsou velmi elegantní, ale mnoho lidí si je vybírá, protože si myslí, že je snadnější je čistit než ty lesklé. Není tomu tak úplně. Neznečistí se leskem, na nich jsou okamžitě vidět mastné skvrny, stejně jako otisky prstů. Nestačí je však otřít jako kluzké čelní plochy s leskem, aby nebylo vidět nic. Pokud je nebudeme leštit dobře, pruhy zůstanou. Mnoho lidí také říká, že pro takový nábytek nestačí pouze otřít jen špínu, protože vidíte ten rozdíl a celou věc byste měli okamžitě umýt.

Věci vypadají trochu lépe, když jsou přední strany matné, ale podobné dřevu. Otisky prstů pak nejsou tak viditelné, protože jsou potlačeny texturou dřeva. Se světlými barvami jsou také méně viditelné. Tmavé barvy a matné čela však vyžadují neustálé stírání. V tomto případě, pokud to určitě chceme, je lepší nepoužívat systémy push to opena systémy bezuchwytowe jako frézované hrany.

Takže možná svítí? Mám spoustu lesklého nábytku a musím přiznat, že se neznečistí tak rychle, jak by se mohlo zdát. Čištění je velmi snadné, protože stačí otřít. Existuje však minus. Musíte se starat o povrch tohoto nábytku, protože je poškrábaný. Vždy používejte čisté a měkké utěrky. Všechny pruhy a mastné skvrny budou samozřejmě vidět za denního světla. Zdá se však, že jich je méně než na matných površích.

Ve skutečnosti se oba povrchy, matný i lesklý musí čistit stejně často. Rozdíl je však v tom, kolik času nám bude trvat. Čištění nábytku s leskem nám zabere méně času. Kromě toho, pouze otřete samotné nečistoty a ne třením zbytek nezmění účinek. Čištění matného nábytku je trochu větší úsilí.

skořápka je to opravdu kompromis pro lidi, kteří se nemohou rozhodnout, které oblasti si vybrat. Neposkytuje jednoznačný rozdíl v čistotě, který by změnil. Snadněji se čistí než matně, podobně jako lesk. Pokud tedy nechcete mít plný lesk a zároveň nechcete mít velký problém s čištěním nábytku, vyberte pololesk.

Určitě stojí za to se podívat na nábytek v obchodě před nákupem a kontrolou, jak vypadají na výstavě, kde se ho lidé dotýkají. Můžete se jich také dotknout na různých místech a zjistit, jak špína vypadá. Lakový lak není ve skutečnosti ani sudý a každý může mít mírně odlišné vlastnosti.

Zanechte Svůj Komentář