5 rostlin, které odstraní negativní energii z vašeho domova

Ne každý tomu věří, ale podle mnoha lidí se v našich domovech může hromadit špatná energie. Pak existují hádky, častější choroby nebo selhání. Existuje mnoho způsobů, jak vyčistit váš domov od špatné energie, ale rostliny to dokáží také. Spíše netušíme, že rostliny dávají okolí emoce, natož inteligenci. Vědci však tvrdí, že rostliny jsou složitější, než si myslíme. Doktor Cleve Backster dokázal, že rostliny rostou lépe, když s nimi mluvíme. Kapradiny se obracejí ke slunci a mohou být citlivé na naše emoce. Když je doma úzkost, roste tato rostlina pomaleji! To je důvod, proč si mnoho lidí myslí, že stejně jako lidé mohou generovat nějakou energii a naplnit tím náš domov. Dnes představíme pět nápadů pro rostliny, které vám přinesou dobrou energii do vašeho domova.

Kapradina

V úvodu jsme napsali, že kapradina dokáže číst naše emoce. To je důvod, proč si někteří lidé myslí, že to může také zbavit interiér špatné energie. Kromě toho zlepšuje kvalitu ovzduší odstraněním toxinů z ní. Je velmi snadné pěstovat.

Fialový vlk

photo By Wildfeuer - Vlastní fotografie, CC BY-SA 3.0, Odkaz

Tato rostlina vypadá velmi krásně na parapetu. Říká se, že do domu přináší radost a mír. Některá z jeho semen byla vložena pod polštář, aby se zabránilo nočním můrám.

Lucky Bamboo

Takže „Happy Bamboo“, jak název napovídá, má přinést štěstí. Předpokládá se, že čím více bambusových stopek máme doma, tím větší štěstí v nich převládá. Podle čínské tradice představuje stonek bambusu množství štěstí, které známe. Dva stonky přinášejí lásku, tři bohatství a dlouhověkost a sedm poskytuje dobré zdraví.

Jasmín

Tato rostlina přináší lásku do domu a posiluje vztahy mezi členy domácnosti. Zdá se, že během stresové situace dýchá vůně jasmínu.

Rozmarýna

Rosemary má nádhernou vůni a očividně dokáže očistit mysl, tělo i ducha. Obsahuje antibakteriální a antioxidační vlastnosti. Je to velmi dobré koření. Vyplatí se to mít v ložnici, je snazší usnout.

Zanechte Svůj Komentář