Čínský polévkový salát - NEJLEPŠÍ RECEPT!

Čínský polévkový salát je skvělý nápad pro párty svačinu. Tento recept je snadno připravitelný a rychlý. Když jsem poznal recept na čínskou polévku, nevěřil jsem, že by to mohlo být tak chutné. Nyní tento salát doprovází prakticky každou párty. To nejlepší pochází z červené čínské polévky VIFON (kuřecí kari). Taška s vodním kořením mu dodává charakteristickou chuť :)

Recept na čínský polévkový salát VIFON

Proč mám rád čínský polévkový salát? Za prvé, protože je připraven velmi snadno. Těstoviny se nemusí vařit, ingredience, které do něj přidáváme, změkčí. Stačí připravit salát trochu dříve, aby měl příležitost dozrát na párty. Existuje mnoho různých variant tohoto receptu. Vybírám si nejjednodušší, protože o tom je tento salát. Příprava musí být jednoduchá a zároveň překvapivá, a to je to, o co jde.

Přísady

  • 3 čínské polévky VIFON Chicken Curry
  • 2 červené papriky
  • plechovka kukuřice
  • zelená část sezóny
  • 8 vařených vajec
  • majonéza
  • 5-6 nakládané okurky
  • sůl
  • pepř

Příprava

Začínáme těstovinami. Dělám to tak, že jsem to jen rozdrtil ve svých rukou a nalil do misky před otevřením. Pokud jde o kořenové sáčky, které jsou součástí balení, přidáváme pouze suché koření a olej bez tohoto zeleného bylinkového sáčku.

Vařte vejce a nakrájejte na kostičky. Také jsme nakrájeli papriky na kostky. Nasekejte zelený pór na malé kousky. Za tímto účelem nakrájíme okurky na kostky, vypustíme kukuřici a vše hodíme do mísy s nudlemi. Pak přidejte 4-5 lžíce majonézy a promíchejte. Ochutnejte solí a pepřem a odložte salát pro změkčení těstovin. Můžete ji uložit v lednici.

Nejlepší je nechat salát stát v lednici dvě hodiny, než ho podáte. Obecně chutná nejlépe příští den, kdy se sní všechny příchutě. Až do této doby to však zřídka trvá :) Mnoho lidí tento salát zná, ale ti, kdo to zkusí poprvé, se prostě nemohou roztrhat. Čínský polévkový salát má v sobě prostě něco a tato chuť se hodí nejvíce bez ohledu na kulinářské chutě. Myslím, že vás ochutná a stane se hitem příští párty :) Pokud tedy nevíte, co jiného může hosty překvapit, připravte tento jednoduchý salát.

Můžete také vyzkoušet své vlastní kombinace tohoto salátu přidáním vlastních oblíbených ingrediencí. Stojí jen za to, že některé z nich byly vlhké jako okurky nebo kukuřice, protože to zjemní těstoviny rychleji.

Zanechte Svůj Komentář