Jak vybělit klouby - HOME WAYS

Jak vybělit klouby? Naše klouby sbírají v průběhu času hodně nečistot, díky nimž jsou šedé a ošklivé. Pokud vás zajímá, jak vyčistit klouby, máme pro vás dnes několik osvědčených domácích metod, díky nimž budou klouby znovu bílé. Podívejte se, jak je přivést, aby se starali o jejich umístění.

Jak vybělit klouby

Domácí pasta na čištění malty

foto: Šikovný

Začneme přípravou čističe domovních spár. Pasta se skládá z několika složek, které by měly být smíchány dohromady. Poté naneste pastu na spáry a nechte chvíli působit, poté vyčistěte spáry kartáčem. Nakonec opláchněte vodou. Tento agent dokáže opravdu vypořádat s velmi špinavými klouby a efektivně je vybělit. Můžete vidět účinky a přípravu zde.

přísady

  • 1/2 šálku jedlé sody
  • 1/4 šálku peroxidu vodíku
  • 1 polévková lžíce mycí kapaliny

Existuje také druhý, velmi podobný recept, který obsahuje bělidlo, které je navrženo tak, aby obnovilo bílou barvu našich kloubů. Smícháme ocet s bělícím prostředkem v poměru 1: 1 a poté přidáme sodu v takovém množství, aby výsledná hustá pasta byla.

Čistič toalet a bělidlo

To je další způsob čištění kloubů a je to velmi silné. Nepřehánějte to. Kromě toho, pokud musíte vyčistit velké povrchy, vyplatí se použít šroubovák a kartáč na vrták. Kartáč by však neměl být příliš tvrdý, aby nepoškrábal klouby. Ten na obrázku je docela tvrdý a není vhodný pro klouby, ale byl použit při čištění jiných povrchů.

Samotný ocet

Pokud máte pouze ocet, můžete jej také použít k odstranění nečistot na kloubech. Smíchejte 1/2 šálku octa s 1/4 šálkem teplé vody. Nejvhodnější je nalít směs do rozprašovací láhve, protřepat a sprejovat spáry před mytím podlahy. Poté, při mytí podlahy, by měla spadnout nějaká špína, a pokud je to nutné, malty lze dodatečně vyčistit měkkým kartáčem.

Citronová šťáva

Pokud máte citrony, které již nejsou vhodné ke spotřebě, můžete stále používat jejich šťávu k čištění kloubů. Kyselina, která obsahuje, dokonale ničí bakterie a inhibuje růst plísní. Z tohoto důvodu je to účinný čisticí prostředek. Stačí smíchat 1/2 šťávy s 1/4 horké vody a pomocí této směsi vyčistit klouby.

Jablečný ocet pro špinavé klouby

Dalším způsobem, jak můžete použít, je použít jablečný ocet, který funguje stejně dobře jako bílý ocet jako čistič spár. Stejně jako dříve vytváříme tentokrát vodní roztok jablečného octa v poměru 1: 1. Namočte do něj kartáč nebo houbu a pokračujte v čištění kloubů. To by mělo mít docela dobrý účinek, pokud nejsou spoje extrémně špinavé. Pak budete muset použít dřívější silnější metodu, např. Pastu nebo bělidlo.

Čističe pro injektáž

Ve stavebnictví samozřejmě dodáváme také čističe spár. Výběr je široký a cenové rozpětí také. Jsou dobří v bělení kloubů? Samozřejmě, že ano, ale zároveň stojí až 50 PLN za láhev. Proto stojí za to předem použít jednu z domácích metod.

Jak udělat klouby déle bílé

To je velmi zajímavý trik, díky kterému budou klouby svítit déle. Stačí na ně aplikovat obyčejný vosk, např. Otřít svíčkou. Vosk zabrání vniknutí nečistot hluboko do spárovací hmoty a při mytí podlahy bude odstraněn spolu s nečistotami z dlaždic. Toto ošetření se však musí opakovat po každém čištění podlahy.

Video: KOSMETICKÁ MÁRNICE - hloubková recenze. EMPTIES 2019 - Co je propadák roku? (Duben 2020).

Zanechte Svůj Komentář