Jak nafouknout klimatizaci?

Při cestování bychom měli především zajistit pohodlí a bezpečnost. Stojí za to se postarat o klimatizaci v autě, protože nám poskytuje správné podmínky jízdy. Pokud je klimatizace znečištěná, může v autě vytvořit podmínky nebezpečné pro alergie. Je to zdroj všech bakterií a plísní, které se stále častěji zavádějí do automobilu.

Způsoby čištění klimatizace:

Ultrazvuková metoda

Toto je chemická metoda. K čištění klimatizace potřebujete fumigační zařízení. Toto zařízení rozprašuje čisticí tekutinu, v tomto případě to provádí ultrazvukem. Kapalina z klimatizace je vypouštěna ven pomocí ventilátoru, který je umístěn ve fumigačním zařízení. Je to metoda, která nám pomůže zbavit se bakterií a hub z klimatizace, ale nejen. Je to také skvělý způsob, jak se zbavit všech nepříjemných pachů z klimatizace.

Pěnová metoda

Je to nejlevnější metoda, a proto ji řidiči nejčastěji volí. Bohužel v tomto případě cena jde ruku v ruce s kvalitou, protože metoda pěny není tak účinná jako metoda ultrazvuková. Pro tuto metodu potřebujeme fungicid. Můžete si ji koupit za tucet zlotých. Přípravek se zavádí do klimatizace ze strany motoru pomocí hadice, která je součástí sady. A pokud chceme vyčistit klimatizaci zevnitř, pak by měl být přípravek zaveden v místě, kde je sprej nejsilnější.

Video: Truckvlog #11 Jak užívat klimatizaceMANYkinderkamion (Duben 2020).

Zanechte Svůj Komentář