Hubnutí břicha - jak spálit břišní tuk za 7 dní

Tuková tkáň se obvykle usazuje na břiše, a proto je nejviditelnější. Každý z nás chce mít krásný a plochý žaludek, ale udržování těla v takovém stavu není snadný úkol. Představujeme vám nejlepší způsoby, jak spálit břišní tuk za sedm dní. Jak na to Nezapomeňte to zkontrolovat.

Začněte změnou stravy

Pokud chcete spalovat břišní tuk, je nutné provést odpovídající změny vaší současné stravy. Pro začátek omezte sůl a potraviny, které ji obsahují. Sůl a sodík zadržují vodu v těle, takže se často opuchneme a naše tělesná hmotnost se zvyšuje. Měli byste také omezit spotřebu tuku. Stojí za to uvést produkty do stravy, které pomáhají při spalování tuků. Mezi tyto produkty patří:

  • zázvor - jeho účinek na podporu zdraví je znám již po staletí. Stále více se však dozvídáme o jeho příznivých účincích v procesu hubnutí. Zázvor má oteplovací účinek. Díky tomu podporuje spalování tuků. Stojí za to pít čaj s přídavkem zázvoru každý den. Můžeme také připravit zázvorovou vodu a vypít ji několikrát denně. Zázvorový čaj má však stejný účinek jako třicet minut cvičení.
  • skořice - má také oteplovací účinek. Nelze jej však přidat do nápojů. Je nejvhodnější pro dezerty, takže během hubnutí můžete přidat čajovou lžičku skořice, díky které nebude dezert tak kalorický.
  • česnek - zlepšuje trávení a urychluje metabolismus buněk, díky čemuž se proces spalování tuků zrychluje. Ačkoliv málokdo nemá rád chuť a vůni česneku, stojí za to ji přidat do pokrmů, díky nimž to nebude tak znatelné, ale bude to mít hubnutí.
  • Feferonka - Pokud máte rádi kořenitá jídla, to je skvělé. Můžete jej použít ke spalování břišního tuku. Kořenitá jídla zvyšují tělesnou teplotu, což podporuje spalování tuků, a navíc musí tělo generovat více energie k ochlazení těla, takže tuto energii čerpá z tukových zásob.
  • zmrzlina - to může ohromit, ale je to pravda. Jíst zmrzlinu vám pomůže zhubnout. Pokud tedy chcete zhubnout, můžete si takové potěšení dovolit několikrát týdně. Neměla by však být zmrzlina se sladkými šťávami a čokoládou. Může to být běžná krémová zmrzlina. Podle tohoto receptu si můžete také sami vyrobit zmrzlinu.

Pijte hodně vody

Je také nutné spálit břišní tuk. Voda je jedním z hlavních stavebních kamenů lidského těla, takže je nezbytnou součástí každodenní stravy. Průměrný člověk by měl denně pít nejméně 2 litry tekutiny. Tato dávka zahrnuje všechny nápoje, nejen vodu, což může ztížit hubnutí. Mnoho šťáv a ochucených nápojů v nich obsahuje cukr, který podporuje přírůstek hmotnosti. Takže pokud vám záleží na hubnutí a spalování tuků z břicha, vyberte si lepší vodu nebo džusy vytlačené doma. V horkých dnech můžete vypít až čtyři litry vody. Voda podporuje spalování tuků a čistí tělo toxinů, díky čemuž dochází k urychlení práce metabolismu.

Cvičení pro ploché břicho

Pokud se vám nelíbí cvičení cvičení, pak nebude tak náročné spalovat břišní tuk. Inline bruslení je dobrý způsob. Díky nim je vše přesunuto do práce. Ačkoli jsou nejvíce postiženy dolní svaly, postihuje se také břišní svaly. Během jedné hodiny inline bruslení můžete spálit až 800 kalorií, což dává téměř stejné účinky jako hodina běhu. Pro vytrvalé lidi je nejlepším cvičením pro ploché břicho břicho. Nejlepší je dělat je každý den nebo každý druhý den. Na začátku stačí 10 opakování, ale při každém cvičení byste měli zvýšit počet opakování o pět. Taková cvičení mohou vaší stravě pomoci spálit břišní tuk. Proto je vhodné kombinovat jednu z těchto fyzických aktivit se správnou stravou, aby se proces hubnutí urychlil a dosáhlo stanoveného cíle mnohem dříve.

Příklad stravy pro spalování břišního tuku

Během týdne můžeme snížit břišní tuk výběrem správné stravy, jejímž úkolem je urychlit spalování tuků. Pro tento úkol je nejlepší zvolit stravu bohatou na ingredience, které podporují hubnutí. K snídani je nejlepší zvolit lehké produkty, které nezpomalí metabolismus a celý trávicí systém. Skvělým nápadem k snídani je kaše se skořicí, ořechy a čerstvým ovocem. Tato snídaně zlepšuje trávení a navíc urychluje spalování tuků. Další jídlo by se mělo konat ve dvouhodinovém intervalu. Druhou snídaní by mělo být lehké občerstvení, například směs ořechů a ovoce. Oběd by měl být také lehký a s nízkým obsahem tuku. Nejlepší je přidat ke každé večeři česnek a koření. Nemusí to být jen červené papriky. Koření, jako je oregano, majoránka a bazalka, také zlepšuje trávení.

Zanechte Svůj Komentář