Díky tomuto receptu se zbavíte špinavých kloubů

Musím přiznat, že spárování je pro mě největší noční můrou. Tam, kde jsem o tom nepřemýšlel a neudělal jsem klouby příliš lehké, teď mě to hodně stojí, abych je udržel v dobrém stavu. Zejména u světlé podlahy a bílých spár je účinek tragický, když začnou ztmavnout nečistotami. Vypadá to velmi ošklivě a my bychom se tomu všem chtěli vyhnout.

Jak vyčistit klouby

Nejlepší věc na této metodě je, že je velmi levné provádět, a také efektivní. Díky tomu můžete dosáhnout opravdu dobrých výsledků. Dříve jsem klouby ručně vyčistil štětcem, ale pak jsem pro usnadnění práce začal používat šroubovák a na něj nasadit kartáč. Když zapnete nižší rychlost spojem, nic se nestane a práce se stane mnohem snazší.

Tak vypadá moje čisticí sada. Jak vidíte, kartáč je už trochu unavený špínou, může se hromadit hodně. Kartáče pro vrtačku / šroubovák lze zakoupit opravdu odlišně. Pamatujte, že nemohou být dráty, ale nemohou být příliš měkké. Můj kartáč je vyroben z plastu, je dost těžké odtrhnout nečistoty, ale není ostrý, takže nepoškrábe dlaždice. usilovat tupý kartáč jednoúčelový pro čištění nebo jemné leštění.

Doufám, že tento krátký tip vám usnadní práci a sníží frustrace během čištění, protože opravdu musíte hodně mávat. Pojďme k samotnému receptu, který použijeme.

Budete potřebovat

  • 0,5 l vody
  • 1/2 lžíce jedlé sody
  • 1/3 lžíce citronové šťávy
  • 1/4 lžíce bílého octa

Příprava

  1. Nalijte vodu do kbelíku
  2. Přidejte sodu a míchejte, dokud se nerozpustí
  3. Poté přidejte zbývající ingredience a dobře promíchejte
  4. Nalijte přípravek do stříkací láhve, což usnadní jeho aplikaci
  5. Nastříkejte na všechny klouby a nechte půl hodiny
  6. Poté mokré kartáčování

Kapalina sama o sobě je docela univerzální a můžete ji použít k čištění stěn nebo podlah dlaždicemi. Prostředek dezinfikuje povrchy a dobře čistí. Vhodné pro mytí podlah a stěn.

Čisticí účinky jsou patrné velmi rychle. Dokonce i odstranění nečistot pomocí jednoduché houby již má dobrý účinek. Nezapomeňte si nasadit rukavice, protože tento prostředek může způsobit podráždění kůže. Nyní budou vaše klouby dokonale čisté :)

Zanechte Svůj Komentář