Víte, co se stane s holubi propuštěnými během svatby? ŽÁDNÉ JEDNO PŘIPOJENÍ!

Bílé holuby propuštěné během svatby stoupající do vzduchu - vypadá to krásně? Nikdo se však nediví, co se s nimi stane později, a my jsme se o tom dozvěděli od Společnosti pro péči o zvířata v Polsku, pobočky ve Wronki. Realita je bohužel brutální.

Co se stane s holubi propuštěnými během manželství

Ania našla během procházky krásný bílý holub. Byl hubený, žíznivý a nelétal. stěží dýchal. Přes pokusy ho zachránit doma, holub zemřel. pravděpodobně hádej, co to bylo za holuba? Druhou situaci cituje příběh Justyny, který viděl, jak krásné nudle uvolněné z hrudi během svatby začaly narážet do zdi budovy a padat do místností s otevřenými okny. Následující den je viděla běžet po chodníku. Jeden byl mrtvý u fontány, druhý byl řízen autem. Prodejce holubů ujistil mladý pár, že se nemusí bát, ptáci se nevracejí do podkroví, ale snadno se přizpůsobí novému místu.

Bohužel všichni, kdo si myslí, že se tito holubi vracejí do podkroví, se mýlí. Tito holubi ztratili instinkt k návratu do hnízda a schopnost létat po dlouhou dobu. Ve skutečném prostředí nemají šanci. Prostě to nemohou najít. Proto často umírají hladem a žízní nebo zasáhnou auto.

Zanechte Svůj Komentář