Zázvorový a medový sirup - posiluje imunitu a pomáhá zhubnout

Recept na zázvorový sirup a med. Posiluje imunitu, pomáhá zhubnout a to není vše. Pijte to zejména nyní, na podzim a v zimě, abyste předešli chorobám, které nás v této roční době obvykle chytají!

zázvor má mnoho skvělých zdravotních vlastností. Usnadňuje trávení a zmírňuje nevolnost, proto se doporučuje jako lék na pohybovou nemoc. Kromě toho zmírňuje bolest a uvolňuje svaly, takže ji mohou ženy během silné menstruace používat. Zázvor navíc chrání před trombózou, snižuje množství špatného cholesterolu a chrání tak naše srdce před infarkty. Ginger je také skvělý způsob, jak zmírnit příznaky nachlazení. Zázvor je také přírodní látka, která urychluje metabolismus, zlepšuje trávení a čistí tělo toxinů, a proto pomáhá hubnout.

med není však horší, pokud jde o jeho léčivé schopnosti. Zabíjí bakterie a chová se jako přírodní antibiotikum. Posiluje naše srdce díky přítomnosti acetylcholinu, ale je také dobrým zdrojem draslíku, který také dobře slouží srdečnímu svalu. Med pomáhá hojit žaludeční vředy, potlačuje průjem a snižuje tlak. Chrání před aterosklerózou, působí na prášky na spaní a dobře se vyrovnává se symptomy nachlazení.

Recept na zázvorový sirup a med

Přísady

  • 2,5 sklenice filtrované vody
  • kořen zázvoru
  • 1 citron
  • 1 šálek medu

Příprava

  1. Nalijte vodu do hrnce a přidejte strouhaný zázvor na struhadlo
  2. Vařte na mírném ohni po dobu 25 minut
  3. Vynětí půdy z produkce vychladnout a napít pivo
  4. Přidejte citronovou šťávu a med a uložte do chladničky

Tento sirup používejte každý den. Na snídani si můžete vypít 2-3 polévkové lžíce sirupu zředěného ve vodě. Takové způsoby použití je nejjednodušší. Bylo by optimálnější dělat tuto jednu polévkovou lžíci třikrát denně, ale pokud budete pracovat, bude to určitě problém.

Zanechte Svůj Komentář