Jak chytit myš, aniž byste ji zabili

Jak chytit myš, aniž by jí bolelo

Existuje mnoho způsobů, jak myši, ale někdy je nechceme ublížit, jen aby je chytili a uvolnili. V této situaci máme několik možností, které můžeme použít, a dnes vám řekneme, jak chytit myš, aniž byste ji zabili. Díky tomu bude zvíře moci žít někde jinde.

Past na myš

První metoda vyžaduje od nás určitou investici, ale také malou. Cena žirafy myši až 20 PLN. Tato past má západkový mechanismus. Když myš vstoupí, dveře se zavřou a hlodavec je uvězněn uvnitř. V takové pasti ji můžeme přesunout a nechat ji jít někam jinam. Vložte návnadu dovnitř, například myši jako arašídové máslo. Máme také způsoby, které nevyžadují žádné investice. Najdete je níže.

Kryt z koše

Máte doma koše s otočným víkem? Můžete to použít. Stačí přikládat na víko návnadu, například arašídové máslo zmíněné výše, a když myš stojí na víku pod svou hmotností, bude se otáčet a myš bude uvězněna uvnitř. Jen ji ráno propusťte.

Pasti z role toaletního papíru

To je velmi jednoduchá past. Položte roli papíru na okraj např. Kuchyňské desky a pod ní nádobu (ne příliš nízká, aby myš nespadla z velké výšky). Na konci role dáváme léčbu. Myš půjde dovnitř, a když je na konci válce pod svou hmotností, spadne spolu s myší do kontejneru níže, ze kterého již nevyjde. Pak to můžete nechat.

Trap z mísy a hůl

Nejjednodušší past, ale také funguje. Pouze konstrukce nemůže být stabilní, aby ji myš mohla srazit. Umístěte misku vzhůru nohama a podepřete ji hůlkou uprostřed. Na závěr jsme udělali pochoutku. Když ji myš začne jíst, klepe na hůl a uzavře se v misce. Pod misku stojí za to umístit kus lepenky, aby se ráno snáze zvedl a otočil.

Mísa s mastnými okraji

Misku můžete také umístit tak, aby k ní myš měla snadný přístup, ale hrany namažte olejem. Dejte svačinu dovnitř. Myš vstoupí snadno, ale výstup nebude možný, protože povrch bude příliš kluzký.

Video: Mooji - Neznámý neví nic Mooji The Unknown Doesn't Know Anything Tea Satsang, 29th June 2014 (Duben 2020).

Zanechte Svůj Komentář