KOREKTOR - 8 věcí, které byste o něm měli vědět

Korektor je jedním z nejdůležitějších prvků kvalitního make-upu. Díky tomu můžeme rychle a snadno skrýt nedokonalosti pleti, maskovat účinky bezesné noci nebo osvětlit vzhled. Je však důležité zvolit korektor, který vyhovuje vašim potřebám a dovedně ho aplikovat. Doporučujeme, jak to udělat:

1. Korektor před založením. Podle některých vizážistů by měl být korektor aplikován před nadací, zatímco jiní říkají, že lepšího účinku lze dosáhnout jeho pozdější aplikací. Jsme pro první možnost: je to lepší řešení, protože získáme přirozenější efekt. V mimořádných situacích, kdy máme na obličeji zvláště přetrvávající nedokonalosti, můžeme je zakrýt ekvalizérem hned po nanesení základu (potom bude pokrytí větší).

2. Aplikujte za denního světla. Aplikujte korektor za denního světla a vyhněte se zvětšovacím zrcátkům - pak můžete použít příliš silnou vrstvu kosmetiky.

3. Zelený ekvalizér. Zelený korektor neutralizuje červené skvrny na naší kůži, tj. Kazy, akné, zlomené kapiláry nebo běžné zarudnutí.

4. Růžový ekvalizér. Tento korektor skvěle maskuje fialové a tmavě modré barvy na naší tváři, takže určitě skrývá tmavé kruhy pod očima. Tento odstín korektoru se doporučuje pro lidi s matnou pletí. "Kuřákova kůže".

5. Vyrovnávač o jeden tón lehčí. Při výběru odstínu korektoru zvolte jeden tón světlejší než základ. Příliš tmavá barva může stárnout, zvýraznit nedokonalosti a makeup vypadá velmi nepřirozeně.

6. Korektor pod očima. Při výběru korektoru očí je nejlepší zvolit ten, který je speciálně navržen pro tuto oblast obličeje, má světlejší texturu, díky které nebude zdůrazňovat vrásky.

7. Osvětlovací korektor pro vrásky. Takový korektor může být použit jako „výplň“ vrásek, například na brázdě nebo na oku. Osvětlovací částice obsažené v korektoru rozzáří vrásky, díky nimž jsou méně viditelné.

8. Nenahrazujte korektor pod očima základem. Nadace může vysušit jemnou pokožku pod očima a zvýraznit vrásky.

Zanechte Svůj Komentář